2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace na potrzeby i sporządzenie projektu planu ochrony dla Wolińskiego Parku Narodowego uwzględniające zakres planów dla obszarów Natura 2000 obejmujących teren Parku - II postępowanie.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: opracowanie projektu planu ochrony Wolińskiego Parku Narodowego, uwzględniającego zakres planów dla obszarów Natura 2000 obejmującego w szczególności: 1) opracowanie operatów szczegółowych, sporządzonych w oparciu o inwentaryzację zasobów, tworów i składników przyrody, walorów krajobrazowych oraz wartości kulturowych wraz z ich charakterystyką, oceną stanu i prognozą przyszłych zmian w zakresie niezbędnym do zaplanowania ochrony tj.: a) operatu ochrony flory, b) operatu ochrony grzybów, c) operatu ochrony fauny – awifauny, d) opracowanie operatu ochrony fauny – bezkręgowców, e) operatu ochrony fauny – kręgowców bez awifauny, f) operatu ochrony ekosystemów leśnych, g) operatu ochrony ekosystemów nieleśnych, h) operatu ochrony przyrody nieożywionej, i) operatu zagospodarowania przestrzennego i turystyki, j) operatu geodezyjnego oraz wytycznych technicznych w tym GIS, k) operatu ochrony ekosystemów wodnych, 2) opracowanie operatu syntezy planu ochrony Wolińskiego Parku Narodowego, uwzględniającego zakres planów dla obszarów Natura 2000 3) sporządzenie projektu rozporządzenia w sprawie ustanowienia planu ochrony dla Wolińskiego Parku Narodowego,
Vorherige Bekanntmachung: 15456-2026
Interne Kennung: DOP.37.73.4.25.TB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90712400 Planung einer Strategie für das Management oder den Schutz natürlicher Ressourcen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prace na potrzeby i sporządzenie projektu planu ochrony dla Wolińskiego Parku Narodowego uwzględniające zakres planów dla obszarów Natura 2000 obejmujących teren Parku- II postępowanie.