2. Verfahren
Verfahren
Titel: Technické služby Letovice – Dodávka multifunkčního komunálního vozidla
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu nového profesionálního multifunkčního komunálního vozidla s pohonem 4x4 v provedení osič výměnných nástaveb. Nástavba – Zametací nástavba, Sypací nástavba. Dále bude vozidlo vybaveno Sněhovou radlicí, a to dle požadavků zadavatele (dále jen „zboží“).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144430 Kehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: TS Letovice - auto