2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Levering Molestbestendig Meubilair (Softmeubilair)
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren van softmeubilair (Molestbestendig Meubilair) voor opleiding- en trainingslocaties van het ministerie van Defensie. In totaal worden er voor maximaal 6 trainingsdorpen softmeubilair afgenomen. Voor ieder trainingsdorp bestaat de behoefte aan een set softmeubilair zoals omschreven in het PvE.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Standaardprocedure
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143000 Schlafzimmer-, Esszimmer- und Wohnzimmermöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot extra set en optie tot afnemen losse stuks meubilair ter vervanging.