2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli biurowych, krzeseł i innego wyposażenia na potrzeby jednostek organizacyjnych Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, i montażem mebli biurowych, krzeseł i siedzisk na potrzeby jednostek Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Interne Kennung: DZP.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Skrócenie terminu jest uzasadnione pilną potrzebą realizacji zamówienia, jak również koniecznością terminowego rozliczenia projektów z których pochodzi dofinansowanie zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39131000 Büroregale, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39111100 Drehsitze, 39143310 Couchtische, 39151200 Werkbänke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż mebli, krzeseł i siedzisk na potrzeby PUM w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli, krzeseł i siedzisk na potrzeby PUM w Szczecinie, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1A do swz
Interne Kennung: DZP.271.1.2026 - część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39131000 Büroregale, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39111100 Drehsitze, 39143310 Couchtische
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w ramach części 1 - 3. Zamawiający w okresie obowiązywania umowy, może skorzystać z prawa opcji i powiększyć ilość realizowanych dostaw w zakresie i na warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 2 do SWZ oraz opisie przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i montaż mebli i siedziska krzeseł dla Zakładu Medycyny Sądowej PUM w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli i siedziska krzeseł dla Zakładu Medycyny Sądowej PUM w Szczecinie, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1B do swz
Interne Kennung: DZP.271.1.2026 - część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa i montaż stołów pod mikroskopy i krzeseł dla jednostki organizacyjnej PUM w Szczecinie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa i montaż stołów pod mikroskopy i krzeseł dla jednostki organizacyjnej PUM w Szczecinie, zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1C do swz
Interne Kennung: DZP.271.1.2026 - część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39131000 Büroregale, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39111100 Drehsitze, 39151200 Werkbänke