11184-2026 - Ergebnis
Polen – Laborpipetten und Zubehör – Dostawa materiałów zużywalnych specyficznych do ddPCR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa materiałów zużywalnych specyficznych do ddPCR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa materiałów zużywalnych specyficznych do ddPCR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach 2.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert częściowych, 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacja asortymentowo- cenowa – załącznik nr 2 do SWZ, 2) Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 6. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt. 1 ustawy) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załączniku nr 4 do SWZ. Zmiana umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 8. Klauzulę informacyjną wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Zamawiający informuje, że zamówienie musi być zgodne z ,,Zasadą DNSH („nie czyń poważnej szkody”; ang. „Do No Significant Harm”) która jest zasadą dotyczącą niewspierania ani nieprowadzenia działalności gospodarczej, która powoduje znaczące szkody (poważne szkody, posiada znaczący negatywny wpływ) dla któregokolwiek z celów środowiskowych takich jak 1) łagodzenie zmian klimatu 2) adaptacja do zmian klimatu, 3) zrównoważone wykorzystanie i ochrona zasobów wodnych i morskich, 4) gospodarka o obiegu zamkniętym, 5) zapobieganie zanieczyszczeniu i jego kontroli, 6) ochrona i odbudowa bioróżnorodności i ekosystemów 10. Zamawiający informuje, iż przedmiot zamówienia w niniejszym postępowaniu finansowany jest przez Agencję Badań Medycznych nr projektu 2024/ABM/03/KPO/KPOD.07.07-IW.07-0170/24-00 o nazwie Optymalizacja i walidacja technologii cyfrowego PCR do badania HPV w celu zastosowania płynnej biopsji do monitorowania efektów leczenia raka szyjki macicy, gardła środkowego lub narządów odbytowo-płciowych” realizowany oraz współfinansowany w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności Komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia Inwestycja D3.1.1 Kompleksowy rozwój badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu 11. Na podstawie art. 257 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane. 12. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung743564-2025
Interne KennungDZ/DZ-381-1-89/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW przedmiotowym postępowaniu Zamawiający maksymalne skraca termin składania ofert, ponieważ skrócenie postępowania przetargowego wynika ze specyfiki zaplanowanych badań, w których zasadniczym celem jest optymalizacja i walidacja zaplanowanego w projekcie oznaczeń, które muszą zostać rozpoczęte na docelowym sprzęcie o określonych w specyfikacji parametrach, a później kontynuowane w ściśle zoptymalizowanych warunkach. Przedmiot zamówieni realizowany jest w ramach projektu Optymalizacja i walidacja technologii cyfrowego PCR do badania HPV w celu zastosowania płynnej biopsji do monitorowania efektów leczenia raka szyjki macicy, gardła środkowego lub narządów odbytowo-płciowych, którego termin zakończenia wyznaczona na 31.03.2026r.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38437000 Laborpipetten und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
Titeldostawa materiałów zużywalnych specyficznych do ddPCR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest jednorazowa dostawa materiałów zużywalnych specyficznych do ddPCR dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie - Państwowego Instytutu Badawczego, Oddziału w Gliwicach 2. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 2 do SWZ, 2) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 4 do SWZ 3. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 22.02.2026 r. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: do 21 dni kalendarzowych, licząc od daty zawarcia umowy 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennungzadanie nr 1