2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Zakup subskrypcji i serwisu oprogramowania Gigamon"
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Zakup subskrypcji i serwisu oprogramowania Gigamon”, obejmujący również serwis gwarancyjny i wsparcie merytoryczne Wykonawcy. 2. Zamawiający wymaga, by zamówienie zostało zrealizowane w terminie 36 miesięcy zgodnie z terminami jak poniżej, w tym: 1) dostawy certyfikatu potwierdzającego wykupienie usługi subskrypcji w ciągu 7 dni od daty zawarcia umowy; 2) świadczenia usługi subskrypcji w okresie 36 miesięcy od daty udzielenia subskrypcji, wskazanej na protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego wykupienie subskrypcji; 3) świadczenie usługi Serwisu Gwarancyjnego i Serwisu Oprogramowania – przez okres 36 miesięcy od daty udzielenia Subskrypcji, o której mowa w pkt 2; 4) świadczenie usługi Wsparcia merytorycznego obejmującego nie więcej niż 150 roboczogodzin - przez okres 36 miesięcy od daty udzielenia Subskrypcji, o której mowa powyżej w pkt 2 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 4. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 589153-2025
Interne Kennung: NFZ-BAG-SZP.251.23.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest „Zakup subskrypcji i serwisu oprogramowania Gigamon”, obejmujący również serwis gwarancyjny i wsparcie merytoryczne Wykonawcy. 2. Zamawiający wymaga, by zamówienie zostało zrealizowane w terminie 36 miesięcy zgodnie z terminami jak poniżej, w tym: 1) dostawy certyfikatu potwierdzającego wykupienie usługi subskrypcji w ciągu 7 dni od daty zawarcia umowy; 2) świadczenia usługi subskrypcji w okresie 36 miesięcy od daty udzielenia subskrypcji, wskazanej na protokole odbioru certyfikatu potwierdzającego wykupienie subskrypcji jednak nie wcześniej niż od dnia 31.08.2025 r.(*zapis do usunięcia w przypadku zawarcia umowy po tej dacie); 3) świadczenie usługi Serwisu Gwarancyjnego i Serwisu Oprogramowania – przez okres 36 miesięcy od daty udzielenia Subskrypcji, o której mowa w pkt 2; 4) świadczenie usługi Wsparcia merytorycznego obejmującego nie więcej niż 150 roboczogodzin - przez okres 36 miesięcy od daty udzielenia Subskrypcji, o której mowa powyżej w pkt 2 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 4. Sposób realizacji zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 5. Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówień na podstawie art. 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 7 i 8 ustawy Pzp.