See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IV-gerichte trainingen
Beschreibung: Deze opdracht betreft met name het verzorgen van open aanbod en incompany trainingen op het gebied van ICT en IV aan medewerkers van de Rijksoverheid en Politie. De deelnemende organisaties hebben een brede behoefte aan leeraanbod als het gaat om IV-gerichte trainingen, resulterend in vijftien percelen. Voor alle percelen bestaat de gevraagde dienstverlening uit; open aanbod- en online trainingen, incompany trainingen, en doorontwikkeling bij incompany trainingen. Naast voorgenoemde diensten vinden de deelnemende organisaties het wenselijk dat de opdrachtnemer trainingen en aanverwante services (zoals examens) kan doorleveren. De geraamde waarde voor alle 15 percelen tezamen bedraagt ruim €121 miljoen, over de gehele looptijd van de Raamovereenkomst (inclusief verlengingen).
Interne Kennung: IUC23-700
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbesteding. Op deze aanbestedingsprocedure is de Aanbestedingswet 2012 van toepassing.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Digitaal forensisch opsporen en Cybercrime
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 20.000.000,-
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: OSINT
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 17.000.000,-
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Architectuur
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 4.750.000,-
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Testuitvoering en testbeheersing
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 7.000.000,-
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Bedrijfsvoering en beheer rondom IT
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 5.100.000,-
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Methodes en technieken voor systeem- en applicatie- ontwikkeling
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 12.000.000,-
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Ontwikkeltalen en Ontwikkelframeworks
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Data-mining en big data
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 6.000.000,-
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: Database technologie, -management en -ontwerp
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 6.200.000,-
Interne Kennung: 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Los: LOT-0010
Titel: Red Hat
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 10.000.000,-
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: Microsoft
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 6.250.000,-
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: IBM
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 1.750.000,-
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Titel: Overige trainingen Infrastructuur, beheer en support
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 7.500.000,-
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Digitale vaardigheden voor eindgebruikers
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 5.000.000,-
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: Security en privacy
Beschreibung: Zie Beschrijvend document en Bijlage 1. € 7.750.000,-
Interne Kennung: 15
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IUC23-700
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 9
Aanvullende classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 10
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 12
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 15