2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAJIŠTĚNÍ SLUŽEB PROJEKTOVÉHO MANAŽERA K PROJEKTU „DOLNÍ POČERNICE – PROJEKT 1“; INVESTIČNÍ AKCE PDS Č. 0045709
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je výběr dodavatele, který pro Zadavatele ve vztahu k projektu „DOLNÍ POČERNICE – PROJEKT 1; investiční akce PDS č. 0045709"“, jež má být vystavěn na pozemcích v katastrálním území Dolní Počernice parc. č. 1493/1, 1494/1, 1494/2, 1494/3, 1587/6 (LV 871) a pozemku parc. č. 1587/1 (LV 868) s dopady na dotčené pozemky v katastrálním území Dolní Počernice parc. č.1587/12, 1587/13, 1328/25, 1328/208 a 1328/209 (LV 1130), par. č. 1326 a 1328/12 (LV 969), parc. č. 1328/24 a 1328/244 (LV 1520), 1329/4, 1519/16, 1519/17 a 1613/3 (LV 487), parc. č. 1519/1 (LV 871) a parc. č. 1613/2 (LV 868), zajistí provádění služeb projektového manažera zahrnující komplexní projektové řízení při projektové přípravě a realizaci stavby v rozsahu činností od Fáze 1 – Územní rozhodnutí až po Fázi 5 – Uvedení stavby do provozu pro akci „Dolní Počernice – Projekt 1“. Nedílnou součástí plnění bude poskytování služeb Cost manažera, Technického dozoru stavby a Koordinátora BOZP pro příslušné Fáze realizace projektu.
Interne Kennung: 0045709
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Jednací řízení bez uveřejnění - odeslání výzvy
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71500000 Dienstleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je výběr dodavatele, který pro Zadavatele ve vztahu k projektu „DOLNÍ POČERNICE_PROJEKT 1; investiční akce PDS č. 0045709", jež má být vystavěn na pozemcích v katastrálním území Dolní Počernice parc. č. 1493/1, 1494/1, 1494/2, 1494/3, 1587/6 (LV 871) a pozemku parc. č. 1587/1 (LV 868) s dopady na dotčené pozemky v katastrálním území Dolní Počernice parc. č.1587/12, 1587/13, 1328/25, 1328/208 a 1328/209 (LV 1130), par. č. 1326 a 1328/12 (LV 969), parc. č. 1328/24 a 1328/244 (LV 1520), 1329/4, 1519/16, 1519/17 a 1613/3 (LV 487), parc. č. 1519/1 (LV 871) a parc. č. 1613/2 (LV 868), zajistí provádění služeb projektového manažera zahrnující komplexní projektové řízení při projektové přípravě a realizaci stavby v rozsahu činností od Fáze 1 _ Územní rozhodnutí až po Fázi 5 _ Uvedení stavby do provozu pro akci „Dolní Počernice _ Projekt 1“. Předmětem Smlouvy je poskytování služeb projektového manažera (dále jen „Služby“) Projektovým manažerem spočívajících v průběžné organizaci, koordinaci, kontrole a řízení Projektu v jeho přípravné i realizační fázi v následujících oblastech: (i) management Projektu; (ii) cenový management (cost management); (iii) technický dozor investora (dále též jen „TDI“), (iv) zajištění činností koordinátora bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na staveništi (dále jen též jen „BOZP“).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Odměna může být dohodou Smluvních stran upravena, pokud míra inflace vyjádřená přírůstkem průměrného ročního indexu spotřebitelských cen v některém kalendářním roce během realizace předmětu Veřejné zakázky počínaje rokem 2024 překročí 5 % (slovy pět procent), přičemž úprava ceny bude vždy provedena dohodou smluvních stran formou dodatku k této Smlouvě uzavřeného v souladu s příslušnými právní předpisy, přičemž úprava ceny se bude vždy týkat pouze té její části, která dosud nebyla splatná, a rozsah navýšení ceny nepřekročí míru odpovídající přírůstku průměrného ročního indexu spotřebitelských cen za předchozí kalendářní rok.