See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup loadbalancer’ów wraz ze wsparciem.
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzeń loadbalancer wraz ze wsparciem. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca: 1. dostarczy oraz dokona instalacji i uruchomienia oraz wdrożenia 2 klastrów, każdy składający się maksymalnie z trzech (3) urządzeń loadbalancer, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku A do Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. Każdy dostarczony klaster musi składać się z takiej samej ilości urządzeń. Zamawiający dopuszcza oprogramowanie w modelu licencji wieczystych/subskrypcyjnym (model subskrypcyjny obejmujący okres, o którym mowa w pkt. 2.2. OPZ). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia takiego oprogramowania, które musi być objęte standardowym wsparciem producenta na okres, o którym mowa w pkt. 2.2. OPZ i być zgodne z modelami licencji, o których mowa wyżej. Zamawiający dopuszcza dostarczenie i wdrożenie maksymalnie po 3 sztuki urządzeń w każdym klastrze (Zamawiający ustanowił kryterium oceny ofert w pkt. 7.2 SWZ pod nazwą: „Liczba urządzeń pracujących w ramach klastra”, w którym maksymalną liczbę punktów uzyska Wykonawca oferujący 1 urządzenie w każdym klastrze); 2. będzie świadczył usługi opieki serwisowej dostarczonych urządzeń przez okres 36 miesięcy. Opieka serwisowa będzie świadczona na zasadach określonych w pkt 8 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ; 3. udzieli Zamawiającemu maksymalnie 200 godzin Konsultacji technicznych. Minimalna liczba Konsultacji technicznych, które zamierza wykorzystać Zamawiający to 20 godzin. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został zawarty w Załączniku nr 11 do SWZ oraz w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ. II. Termin wykonania dla zamówienia podstawowego: 1. dostawa urządzeń w terminie do 12 tygodni od daty zawarcia Umowy, potwierdzona protokołem odbioru dostawy; 2. instalacja i uruchomienie dostarczonych urządzeń w terminie do 2 tygodni od daty dokonania odbioru dostawy urządzeń; 3. wdrożenie dostarczonych urządzeń w terminie do 6 tygodni od daty odbioru instalacji i uruchomienia urządzeń, potwierdzonego protokołem odbioru jakościowego; 4. świadczenie usługi opieki serwisowej Wykonawcy wraz z zapewnieniem wsparcia producenta dla dostarczonych urządzeń w okresie 36 miesięcy od daty odbioru wdrożenia urządzeń potwierdzonego protokołem odbioru wdrożenia.
Vorherige Bekanntmachung: 755657-2025
Interne Kennung: 993200.271.163.2025-DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32428000 Netzwerkaufrüstung, 32427000 Netzsystem, 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen, 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware, 72267200 Reparatur von Informationstechnologiesoftware, 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje jednokrotne skorzystanie z Prawa opcji, w ramach którego Wykonawca: 1. dostarczy oraz dokona instalacji i uruchomienia oraz wdrożenia dodatkowych 2 klastrów, każdy składający się maksymalnie z (3) urządzeń loadbalancer, tego samego producenta i o parametrach nie gorszych niż urządzenia zakupione w ramach zamówienia podstawowego, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku A do Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. Każdy dostarczony klaster musi składać się z takiej samej ilości urządzeń, która musi być zgodna z liczbą urządzeń w ramach klastra zaoferowanego w zamówieniu podstawowym, zgodnie ze specyfikacją określoną w Załączniku A do Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiącego Załącznik nr 11 do SWZ. Oprogramowanie musi być objęte standardowym wsparciem producenta od daty odbioru wdrożenia urządzeń z Prawa opcji, potwierdzonego protokołem odbioru wdrożenia do zakończenia świadczenia usług opieki serwisowej w zamówieniu podstawowym; 2. będzie świadczył usługi opieki serwisowej dla urządzeń, o których mowa w pkt 1. zgodnie z warunkami przewidzianymi dla zamówienia podstawowego w terminie od daty wdrożenia, potwierdzonego protokołem odbioru wdrożenia do zakończenia świadczenia usługi opieki serwisowej w zamówieniu podstawowym.