See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA JAJ
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jaj oraz masy jajecznej dla 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu.
Vorherige Bekanntmachung: 605112-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: wstępne ogłoszenie informacyjne
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 Dostawa jaj
Beschreibung: Zadanie 1 Dostawa jaj
Interne Kennung: 41/Z/2024 zad 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 Dostawa mas jajecznych pasteryzowanych
Beschreibung: Zadanie 2 Dostawa mas jajecznych pasteryzowanych
Interne Kennung: 41/Z/2024 zad 2