2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokale Jeugdhulp Gemeente Lelystad 2026 - 2038 Perceel 4b: Vaktherapie
Beschreibung: Onder het product vaktherapie vallen de volgende werkvormen: beeldende therapie, danstherapie, dramatherapie, muziektherapie, speltherapie en psychomotorische therapie. Vaktherapie kan als complementaire werkvorm worden ingezet, naast of na psychodiagnostiek en psychotherapie (Jeugd GGZ), indien vaktherapie onderdeel uitmaakt van het individuele behandelplan van de jeugdige. €1.600.000,- over een periode van 12 jaar.
Interne Kennung: 2025-23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: SAS-procedure met EMVI-criterium
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1