111973-2025 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten – Bieżąca konserwacja budynków i boisk placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bieżąca konserwacja budynków i boisk placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: ,,Bieżąca konserwacja budynków i boisk placówek oświatowych Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy”. Wykaz obiektów objętych bieżącą konserwacją zawiera załącznik nr 5 do SWZ. 1. Bieżąca konserwacja budynków, boisk placówek oświatowych polega w szczególności na: utrzymaniu obiektów i ich elementów w bieżącej sprawności technicznej w branżach instalacyjnej – sanitarnej i elektrycznej, ogólnobudowlanej w zakresie zgodnym z załącznikiem nr 4 (stanowiącym zał. nr 2 projektowanych postanowień umowy) oraz wykonywaniu doraźnych zabezpieczeń awarii w przypadku ich wystąpienia. 2. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie stosunku pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 ze zm.), o których mowa w art. 95 ust.1 ustawy Prawo zamówień publicznych, przez Wykonawcę lub podwykonawcę osób codziennie wykonujących wskazane poniżej czynności: a) konserwacja i drobne naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych, b) konserwacja i drobne naprawy instalacji zimnej i ciepłej wody, c) konserwacja i drobne naprawy instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej, d) konserwacja i drobne naprawy instalacji centralnego ogrzewania, e) konserwacja i drobne naprawy węzłów cieplnych i kotłowni, f) konserwacja i drobne naprawy instalacji gazowej kotłowni i kuchni, g) konserwacja i drobne naprawy instalacji kominowych i wentylacji (grawitacyjnej i mechanicznej), h) konserwacja i drobne naprawy klimatyzacji, i) konserwacja i drobne naprawy dźwigów, podnośników i urządzeń dla niepełnosprawnych, j) konserwacja i drobne naprawy urządzeń p.poż., k) konserwacja i drobne naprawy dachów budynków, l) konserwacja i drobne naprawy ogólnobudowlana, m) konserwacja i drobne naprawy ogrodzeń, n) konserwacja i drobne naprawy boisk i hal sportowych. Zamawiający wszelkie kwestie związane ze sposobem weryfikacji zatrudnienia, o którym mowa powyżej, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymogu oraz sankcje z tytułu jego niespełnienia, określił w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. 3. Informacja o obowiązku osobistego wykonywania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań przedmiotu zamówienia: a) konserwacja i drobne naprawy instalacji i urządzeń elektrycznych, b) konserwacja i drobne naprawy instalacji zimnej i ciepłej wody, c) konserwacja i drobne naprawy instalacji centralnego ogrzewania, d) konserwacja i drobne naprawy węzłów cieplnych i kotłowni, e) konserwacja i drobne naprawy instalacji gazowej kotłowni i kuchni, f) konserwacja i drobne naprawy klimatyzacji. Pozostałe części przedmiotu zamówienia określone w ust. 6 lit. c), g), i)-n) Wykonawca może wykonać osobiście lub powierzyć ich wykonanie podwykonawcy. 4. Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt 7 ustawy polegających na powtórzeniu podobnych usług o wartości nie przekraczającej kwoty 488 400,00 zł brutto w zakresie obejmującym prace opisane w załączniku nr 4 z wyłączeniem przeglądów oraz zewnętrznych robót budowlanych. Zamówienia zostaną udzielone na warunkach umowy podstawowej.
Interne Kennung: P-9/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50760000 Reparatur und Wartung von öffentlichen Toiletten
5. Los
Los: LOT-0001