111997-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen – Gemeente Scherpenzeel - Accountantscontrole
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Scherpenzeel - Accountantscontrole
Beschreibung: De huidige overeenkomst tussen gemeente Scherpenzeel en de accountant voor het uitvoeren van de accountantscontrole loopt af. Voor het aanstellen van een nieuwe accountant dient een Europees openbare aanbestedingsprocedure te worden uitgevoerd. De accountantscontrole dient door de opdrachtnemer zo effectief en efficiënt mogelijk geregeld te worden binnen de gestelde uitgangspunten in de wet- en regelgeving. De accountantscontrole omvat op hoofdlijnen • Controle op de jaarrekening; • Interim controle; • Advieswerkzaamheden in het kader van de natuurlijke adviesfunctie; • Opleveren van deelverklaringen zoals Sisa-verklaringen; • Rapportages en besprekingen die in het kader van voorgaande punten nodig zijn. De Aanbestedende dienst wenst voor de duur van twee (2) jaar, met een eenzijdige verlengingsoptie van tweemaal twee (2) jaar een Overeenkomst af te sluiten met één (1) professionele en betrouwbare Ondernemer ten behoeve van de uitvoering van de Dienst. -
Interne Kennung: IBMN-2024-SCH-AH-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: -
Interne Kennung: 1
111997-2025 - Mededinging
Nederland – Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten – Gemeente Scherpenzeel - Accountantscontrole
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: IBMN-2024-SCH-AH-001
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: -
Interne identificatiecode: 1