2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowych i realizacja zadań dotyczących przebudowy i odbudowy stawów oraz wykonania obszarów mokradłowych w sąsiedztwie tych stawów na terenie Nadleśnictwa Kobiór- w trybie zaprojektuj i wybuduj.
Beschreibung: Zadanie obejmuje wykonanie: Etap I: Cześć A - dokumentacja projektowa: - wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podstawie Programu funkcjonalno- użytkowego - sporządzenie informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia ze względu na specyfikę projektowanego obiektu - opracowanie instrukcji użytkowania obiektów - sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych Cześć B - uzyskanie wymaganych decyzji i pozwoleń: - uzyskanie decyzji środowiskowej - uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy/ lokalizacji inwestycji celu publicznego - o ile będzie wymagana - uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego, - uzyskanie prawomocnej Decyzji - pozwolenia na budowę wraz z wszelkimi niezbędnymi uzgodnieniami i pozwoleniami Etap II : Cześć C - roboty budowlane: - wykonanie obiektów w oparciu o wykonaną dokumentację i uzyskane pozwolenia i decyzje administracyjne - uzyskanie pozwolenia na użytkowanie- o ile będzie wymagane
Interne Kennung: S.270.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Wykonanie dokumentacji projektowej i realizacja zadania: Odbudowa kompleksu stawów: Stare stawy i wykonanie obszarów mokradłowych w terenach przylegających. Lokalizacja stawów - Gmina Wyry, obręb Wyry, DLP6 numery działek ewidencyjnych: 932, 933, 943, 941, 940/1.
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45247230 Bau von Deichen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45112300 Aufschüttung und Landgewinnungsarbeiten
Los: LOT-0002
Titel: Cześć nr 2- Wykonanie dokumentacji projektowej i realizacja zadania: Przebudowa stawu Wspólnik i wykonanie obszarów mokradłowych na terenach przylegających. Lokalizacja stawu- Gmina Kobiór, obręb Kobiór numery działek ewidencyjnych: 251, 414/250, 416/249
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Wykonanie dokumentacji projektowej i realizacja zadania: Przebudowa stawu Dąbrowica i wykonanie obszaru mokradłowego na terenach przylegających. Lokalizacja stawu: Gmina Kobiór, obręb Kobiór, numery działek ewidencyjnych: 259, 260
Interne Kennung: część 3