2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wsparcie techniczne dla urządzeń sieciowych w roku 2025 - Część 2 Zakup usługi wsparcia technicznego dla routerów brzegowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana będących w posiadaniu Zamawiającego urządzeń sieciowych współpracujących z centralnym systemem zarządzania Panorama. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dostawę i montaż w lokalizacjach zamawiającego urządzeń sieciowych wraz z oprogramowaniem oraz wdrożenie systemu wraz w wymaganymi przez Zamawiającego Subskrypcjami Licencji Oprogramowania i Pakietów Serwisowych dla dostarczonych urządzeń; 2) Przedłużenie Subskrypcji Licencji Oprogramowania i Pakietów Serwisowych dla urządzenia systemu zarządzania Panorama M600; 3) Zapewnienie usługi Subskrypcji Licencji Oprogramowania i Pakietów Serwisowych dla każdego dostarczonych urządzeń; 4) Usługa wsparcia technicznego realizowana przez wykonawcę; 5) Dostawa voucherów szkoleniowych dla administratorów systemu.
Vorherige Bekanntmachung: 788908-2024
Interne Kennung: P.290.26.2024.PZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1) Zamawiający prowadzi postępowanie z wykorzystaniem tzw. procedury odwróconej (procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp); 2) Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana będących w posiadaniu Zamawiającego urządzeń sieciowych współpracujących z centralnym systemem zarządzania Panorama. Przedmiot zamówienia obejmuje: 1) Dostawę i montaż w lokalizacjach zamawiającego urządzeń sieciowych wraz z oprogramowaniem oraz wdrożenie systemu wraz w wymaganymi przez Zamawiającego Subskrypcjami Licencji Oprogramowania i Pakietów Serwisowych dla dostarczonych urządzeń; 2) Przedłużenie Subskrypcji Licencji Oprogramowania i Pakietów Serwisowych dla urządzenia systemu zarządzania Panorama M600; 3) Zapewnienie usługi Subskrypcji Licencji Oprogramowania i Pakietów Serwisowych dla każdego dostarczonych urządzeń; 4) Usługa wsparcia technicznego realizowana przez wykonawcę; 5) Dostawa voucherów szkoleniowych dla administratorów systemu
Haupteinstufung (cpv): 72610000 Computerunterstützung