112193-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Reinigungs- und Hygienedienste – Schoonmaakonderhoud
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSchoonmaakonderhoud
BeschreibungDe dienstverlening bestaat uit vier hoofdonderdelen: • Regulier schoonmaakonderhoud: Het dagelijks en periodiek schoonhouden van alle ruimten, afgestemd op het intensieve dagelijkse gebruik. • Specialistisch vloeronderhoud: Periodieke en specialistische reiniging en behandeling van diverse typen vloeren, met oog voor duurzaamheid en behoud van kwaliteit. • Glasbewassing: Het reinigen van binnen- en buitenglas, inclusief kozijnen, met aandacht voor veiligheid en minimale verstoring van de dagelijkse activiteiten. • Extra werkzaamheden: reinigen van de raamventilatieroosters en trespa-beplating in overleg met Innerwaard. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenVier (4) maal twaalf (12) maanden