See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2024 r. poz. 530 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Janów Lubelski w roku 2025. Szczegółowy zakres prac zawarty jest w dokumentach zamówienia (Specyfikacji Warunków Zamówienia i jej załącznikach). Wartość zamówienia podstawowego bez uwzględnienia usług podobnych oraz prawa opcji wyszacowano na kwotę: 15 446 773,60 PLN
Vorherige Bekanntmachung: 652144-2024
Interne Kennung: SA.270.17.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77210000 Holzgewinnung, 77211100 Holzfällung, 77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald, 77211300 Rodung, 77211400 Fällen von Bäumen, 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft, 77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft, 77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen, 77231600 Aufforstung
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II - leśnictwo: Flisy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictwa Flisy w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu II niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 702 008,60 zł .
Interne Kennung: Pakiet II - leśnictwo: Flisy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do każdej z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne) prace, jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji kosztorysu ofertowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, której łączna wartość nie będzie przekraczała 30 % Wynagrodzenia z dnia zawarcia Umowy, zgodnie z §11 ust 1 wzoru umowy stanowiącego Załącznik nr 12 do SWZ. Podstawą określenia wartości prac zleconych w ramach Opcji (w celu określenia jej zakresu) będą ceny jednostkowe poszczególnych prac zawarte w kosztorysie ofertowym stanowiącym część Oferty. Zamawiający nie jest zobowiązany do zlecenia prac objętych przedmiotem Opcji, a Wykonawcy nie służy roszczenie o ich zlecenie. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia konieczności zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia w następstwie przyczyn przyrodniczych, klimatycznych, atmosferycznych bądź związanych z prawidłowym prowadzeniem gospodarki leśnej, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) powierzania Wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę (na Obszarze Realizacji Pakietu).
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet III - leśnictwa: Bukowa i Dolina Branwi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie Leśnictw Bukowa i Dolina Branwi w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu III niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 697 093,81zł .
Interne Kennung: Pakiet III - leśnictwa: Bukowa i Dolina Branwi
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet IV - leśnictwo: Szkółkarskie Gierłachy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa do wykonania na terenie Leśnictwa Szkółkarskiego Gierłachy w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu IV niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 878 517,35 zł .
Interne Kennung: Pakiet IV - leśnictwo: Szkółkarskie Gierłachy
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet V - Szkółka Rzeczyca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu szkółkarstwa do wykonania na terenie Szkółki Rzeczyca w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu V niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 526 674,95 zł .
Interne Kennung: Pakiet V - Szkółka Rzeczyca
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet IX - leśnictwo: Jakuby
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Jakuby w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu IX niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 750 225,13 zł .
Interne Kennung: Pakiet IX - leśnictwo: Jakuby
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet XIII - leśnictwo: Gwizdów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Gwizdów w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XIII niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 521 462,87 zł .
Interne Kennung: Pakiet XIII - leśnictwo: Gwizdów
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet XIV - Harwester I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie obszaru Nadleśnictwa w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XIV niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 314 867,88 zł .
Interne Kennung: Pakiet XIV - Harwester I
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet XV - leśnictwo: Kochany
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Kochany w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XV niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 551 073,63 zł .
Interne Kennung: Pakiet XV - leśnictwo: Kochany
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet XVI - leśnictwo: Łysaków
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Łysaków w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XVI niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 807 148,93 zł .
Interne Kennung: Pakiet XVI - leśnictwo: Łysaków
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet XVII - leśnictwo: Gielnia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Gielnia w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XVII niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 498 874,19 zł .
Interne Kennung: Pakiet XVII - leśnictwo: Gielnia
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet XVIII - leśnictwo: Brody
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Brody w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XVIII niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 602 921,27 zł .
Interne Kennung: Pakiet XVIII - leśnictwo: Brody
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet XIX - leśnictwo: Kruszyna
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Kruszyna w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XIX niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 498 369,73 zł .
Interne Kennung: Pakiet XIX - leśnictwo: Kruszyna
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet XX - leśnictwo: Rzeczyca
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Rzeczyca w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XX niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 591 712,42 zł .
Interne Kennung: Pakiet XX - leśnictwo: Rzeczyca
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet XXI - leśnictwo: Ludian
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Ludian w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XXI niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 720 299,49 zł .
Interne Kennung: Pakiet XXI - leśnictwo: Ludian
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet XXII - leśnictwo: Kalenne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz szkółkarstwa, gospodarki łąkowo-rolnej i utrzymania turystycznego, do wykonania na terenie leśnictwa Kalenne w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XXII niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 811 497,13 zł .
Interne Kennung: Pakiet XXII - leśnictwo: Kalenne
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet XXIII - Harwester II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie obszaru Nadleśnictwa w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XXIII niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 358 207,68 zł .
Interne Kennung: Pakiet XXIII - Harwester II
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet XXIV - Harwester III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach obejmujące prace z zakresu pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie obszaru Nadleśnictwa w 2025 roku. Wartość szacunkowa dla Pakietu XXIV niezawierająca wartości zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 PZP i opcji wynosi 361 531,73 zł .
Interne Kennung: Pakiet XXIV - Harwester III