See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van loodvrije benzine, diesel en AdBlue
Beschreibung: Het huidige contract (RIHO/2021/157) voor het leveren van benzine, diesel en AdBlue gekoppeld aan een tankbeurtregistratiesysteem voor de voertuigen van de politiezone RIHO (± 80 voertuigen en motorfietsen/scooters) loopt ten einde op 31 december 2025. Het nieuwe contract zal starten op 1 januari 2026 voor een periode van één jaar, maximum drie keer stilzwijgend verlengbaar voor één jaar. De geraamde jaarlijkse afname is : - ± 35.000 liter loodvrije benzine - ± 60.000 liter diesel - ± 700 liter AdBlue
Interne Kennung: PPP0BO-389/5087/RIHO/2025/007
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RIHO/2025/007_1