112208-2025 - Ergebnis
Belgien – Büroreinigung – Raamovereenkomst. Uitvoering en controle van de schoonmaak (+ ramenwas) van diverse gebouwen van Infrabel: regions 4 en 5 (voorheen gekend als Area North-East). Perceel 1: Schoonmaakdiensten (+ ramenwas). Perceel 2: VSR-Controles en adviesverlening.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst. Uitvoering en controle van de schoonmaak (+ ramenwas) van diverse gebouwen van Infrabel: regions 4 en 5 (voorheen gekend als Area North-East). Perceel 1: Schoonmaakdiensten (+ ramenwas). Perceel 2: VSR-Controles en adviesverlening.
BeschreibungPerceel 1: schoonmaakdiensten (+ ramenwas) Infrabel is op zoek naar een geschikte schoonmaakfirma voor de uitvoering van schoonmaaktaken tegen resultaatsverbintenis, mits evenwel het respecteren van de schoonmaakfrequenties zoals vermeld in de schoonmaakprogramma’s en het calculatiemodel die als bijlagen zijn toegevoegd aan het bestek. Deze taken houden o.a. in: - De dagelijkse en periodieke schoonmaak van de ruimten, inhoud en aanverwanten van diverse type gebouwen (met uiteenlopende functies) en hun onmiddellijke omgeving; - Het opruimen en de selectieve afvalsortering; - Het aanleveren en distribueren van (sanitaire) verbruiksartikelen; - Het schoonmaken van de buitenbeglazing, dakbeglazing, gevelpanelen in polycarbonaat, binnenbeglazing, sectionaalpoorten en buitendeuren; - Het uitvoeren van specialistisch vloer- en oppervlakteonderhoud; - Het uitvoeren van aanvullende onderhouds- en schoonmaaktaken. Infrabel wenst een stabiele en professionele schoonmaakdienstverlening welke efficiënt, beheersbaar, flexibel en passend bij de organisatie en type gebouw is georganiseerd. De dienstverlener dient een hygiënische, gezonde en aangename (werk)omgeving voor zowel de medewerkers van Infrabel als de bezoekers te creëren. Dit betekent dat de dienstverlener flexibel en proactief handelt binnen het contract. Deze doelstellingen wenst Infrabel terug te zien in zowel de offertes als de toekomstige dienstverlening. Perceel 2: VSR-controles en adviesverlening Infrabel is op zoek naar een geschikt controle- en adviesbureau, onafhankelijk van een effectief schoonmaakbedrijf, voor o.a.: - Het uitvoeren van nulmetingen; - Het uitvoeren van inventarisaties; - Het uitvoeren van VSR-controles; - Het verstrekken van adviesverlening.
Interne Kennung57/54/2/23/031
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
LosLOT-0001
Titel57/54/2/23/031 - 1 Raamovereenkomst. Uitvoering van de schoonmaak (+ ramenwas) van diverse gebouwen van Infrabel: regions 4 en 5 (voorheen gekend als Area North-East). Perceel 1: Schoonmaakdiensten (+ ramenwas).
BeschreibungInfrabel is op zoek naar een geschikte schoonmaakfirma voor de uitvoering van schoonmaaktaken tegen resultaatsverbintenis, mits evenwel het respecteren van de schoonmaakfrequenties zoals vermeld in de schoonmaakprogramma’s en het calculatiemodel, die zullen worden toegevoegd als bijlage bij het bestek. Deze taken houden o.a. in: - De dagelijkse en periodieke schoonmaak van de ruimten, inhoud en aanverwanten van diverse type gebouwen (met uiteenlopende functies) en hun onmiddellijke omgeving; - Het opruimen en de selectieve afvalsortering; - Het aanleveren en distribueren van (sanitaire) verbruiksartikelen; - Het schoonmaken van de buitenbeglazing, dakbeglazing, gevelpanelen in polycarbonaat, binnenbeglazing, plexischermen, sectionaalpoorten en buitendeuren; - Het uitvoeren van specialistisch vloer- en oppervlakteonderhoud; - Het uitvoeren van aanvullende onderhouds- en schoonmaaktaken. Infrabel wenst een stabiele en professionele schoonmaakdienstverlening welke efficiënt, beheersbaar, flexibel en passend bij de organisatie en type gebouw is georganiseerd. De dienstverlener dient een hygiënische, gezonde en aangename (werk)omgeving voor zowel de medewerkers van Infrabel als de bezoekers te creëren. Dit betekent dat de dienstverlener flexibel en proactief handelt binnen het contract. Deze doelstellingen wenst Infrabel terug te zien in zowel de offertes als de toekomstige dienstverlening.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
LosLOT-0002
Titel57/54/2/23/031 - 2 Raamovereenkomst. Controle van de schoonmaak (+ ramenwas) van diverse gebouwen van Infrabel: regions 4 en 5 (voorheen gekend als Area North-East). Perceel 1: Schoonmaakdiensten (+ ramenwas).
BeschreibungInfrabel is op zoek naar een geschikt controle- en adviesbureau, onafhankelijk van een effectief schoonmaakbedrijf, voor o.a.: - Het uitvoeren van nulmetingen; - Het uitvoeren van inventarisaties; - Het uitvoeren van VSR-controles; - Het verstrekken van adviesverlening.
Interne Kennung2
Haupteinstufung (cpv): 71731000 Betriebliche Qualitätskontrolle