2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling
Beschreibung: De opdracht betreft de dienstverlening op het vlak van de afvalinzameling voor de locaties zoals opgenoemd in paragraaf 1.2 van de aanbestedingsleidraad. Opdrachtnemer voert de opdracht uit conform het programma van eisen zoals opgenomen in Bijlage 1. De dienstverlening heeft betrekking op in ieder geval de volgende afvalstromen: • chemisch afval (op afroep); • glas (op afroep); • groente- fruit- en tuinafval; • grof afval (op afroep); • papier en karton; • PD-plastic; • restafval; • vertrouwelijk papier (op afroep). Het doel van de opdracht is het op een duurzame en efficiënte wijze inzamelen, verwerken en beheren van alle voorkomende afvalstromen. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: vier (4) keer twaalf (12) maanden