2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding Installatieadviseur Iedersland College
Beschreibung: De opdracht welke door middel van deze aanbestedingsprocedure wordt aanbesteed betreft het ontwerpen van de installaties voor een nieuwe school voor het Iedersland College, gevestigd op Slotermeerlaan 103 te Amsterdam en het aanpassen van de bestaande gymzaal. Het betreft een schoolgebouw van 3.655 m2 BVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht welke door middel van deze aanbestedingsprocedure wordt aanbesteed betreft het ontwerpen van de installaties voor een nieuwe school voor het Iedersland College, gevestigd op Slotermeerlaan 103 te Amsterdam en het aanpassen van de bestaande gymzaal. Het betreft een schoolgebouw van 3.655 m2 BVO.
Interne Kennung: 1