See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zadanie 1: Bieżące utrzymanie czystości na terenie Gminy Miejskiej Legionowo i przejścia podziemnego stacji PKP Legionowo; Zadanie 2: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Centrum Informacyjno-Administracyjnego przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 w Legionowie oraz hali Arena Legionowo przy ul. Bolesława Chrobrego 50 B w Legionowie
Beschreibung: Zadanie 1 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie czystości na terenie Gminy Miejskiej Legionowo i przejścia podziemnego stacji PKP Legionowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) (załącznik nr 12 do SWZ) oraz umowa (załącznik nr 11 do SWZ). Zadanie 2 3. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Centrum Informacyjno-Administracyjnego przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 w Legionowie oraz hali Arena Legionowo przy ul. Bolesława Chrobrego 50 B w Legionowie. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) (załącznik nr 14 do SWZ) oraz umowa (załącznik nr 13 do SWZ).
Interne Kennung: Rz.271.53.2025
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Bieżące utrzymanie czystości na terenie Gminy Miejskiej Legionowo i przejścia podziemnego stacji PKP Legionowo
Beschreibung: Zadanie 1 1. Przedmiotem zamówienia jest bieżące utrzymanie czystości na terenie Gminy Miejskiej Legionowo i przejścia podziemnego stacji PKP Legionowo. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) (załącznik nr 12 do SWZ) oraz umowa (załącznik nr 11 do SWZ).
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Centrum Informacyjno-Administracyjnego przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 w Legionowie oraz hali Arena Legionowo przy ul. Bolesława Chrobrego 50 B w Legionowie
Beschreibung: Zadanie 2 3. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z budynku Centrum Informacyjno-Administracyjnego przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41 w Legionowie oraz hali Arena Legionowo przy ul. Bolesława Chrobrego 50 B w Legionowie. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) (załącznik nr 14 do SWZ) oraz umowa (załącznik nr 13 do SWZ).
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen