112269-2025 - Ergebnis
Polen – Post- und Kurierdienste – Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym w zakresie korespondencji wychodzącej z Biura Transportu Międzynarodowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym w zakresie korespondencji wychodzącej z Biura Transportu Międzynarodowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym w zakresie korespondencji wychodzącej z Biura Transportu Międzynarodowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego
Vorherige Bekanntmachung565627-2024
Interne KennungBDG.ZPB.230.18.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensKOMUNIKACJA I POZOSTAŁE DODATKOWE INFORMACJE 1.Postępowanie prowadzone jest w jęz. polskim na elektronicznej Platformie Zakupowej (dalej zwanej również „Platformą”) pod adresem:https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet i nazwą: "Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym w zakresie korespondencji wychodzącej z Biura do spraw Transportu Międzynarodowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego’’ BDG.ZPB.230.18.2024 2.Komunikacja w postępowaniu odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy pod adresem wskazanym w pkt 1. 3.Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w ust. 4 cz. I SWZ. 4.Zamawiający jako dopuszczalne określa formaty danych zgodne z KRI, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych o wielkości do 100 MB. Jednocześnie Zamawiający zaleca/rekomenduje stosowanie w szczególności następujących formatów danych, dokumentów i oświadczeń: .pdf, .doc, .docx. Zamawiający określa dopuszczalny format kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jako: format PAdES, którym zaleca się podpisywanie dokumentów w formacie „.pdf” – zawiera w sobie podpisany plik i podpis, osobno podpisany dokument i oddzielny plik z podpisem, który Wykonawca jest zobowiązany załączyć w przypadku podpisywani dokumentów w formacie innym niż „pdf”. 5.Zamawiający rekomenduje używanie znacznika czasu. 6.Szczegóły na temat wykonywania poszczególnych czynności w toku postępowania zawarte są w Instrukcjach dla Wykonawcy. Instrukcje dostępne są pod adresem: https://przetargi-gitd.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=przetargi-gitd&USER_MENU_HOVER=publicFilesList. 7.Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platforma. 8.Ofertę stanowi wypełniony formularz „Oferta” (OF.0.) wraz z formularzem cenowym (OF.1) oraz dokumenty wymienione w cz. II SWZ - Warunki szczególne. 9.Oferta i oświadczenie z art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (JEDZ) oraz Oświadczenie własne w zakresie art. 7 ust. 1 UPWAU i art. 5k Rozporządzeniu 833/2014 (DP.5) muszą być sporządzone, z zachowaniem formy elektronicznej, pod rygorem nieważności i podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 10.Wraz z ofertą powinny być złożone dokumenty, zgodnie z ust. 6.12 cz. I SWZ. 11.Zamawiający nie przewiduje, że unieważni postępowanie w przypadkach określonych w art. 257 ustawy Pzp 12.Zamówienie zostało ujęte w planie postępowań pod nr 2024 2.3.7. 13.Zamawiający nie żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe i nie przewiduje ich uzupełnienia/e na podstawie art. 107 ust. 2 ustawy Pzp 14.Zamawiający dopuszcza udział podwykonawców przy realizacji zamówienia. 15.W przypadku udziału podwykonawców przy realizacji zamówienia Zamawiający, zgodnie z art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, i podania przez Wykonawcę nazw firm podwykonawców (o ile są znane). 16.Powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 17. Zamawiający stawia wymagania w zakresie zatrudnienia przez Wykonawcę osób, o których mowa w art. 95 ust. 2 ustawy Pzp. Szczegółowe informacje zawarte są w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług pocztowych w obrocie krajowym w zakresie korespondencji wychodzącej z Biura Transportu Międzynarodowego Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego 2.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w rozdziale III SWZ. 3. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy na kwotę stanowiącą: 1 % wartości wynagrodzenia Wykonawcy wskazanego w Umowie zgodnie z art. 452 ust. 2 ustawy Pzp. 4. Wykonawca jest zobowiązany do wniesienia wadium w wysokości 65 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt pięć tysięcy) informacje zostały określone w SWZ. 5. Zamawiający nie żąda, aby Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe. 6. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia zebrania przedofertowego z Wykonawcami.