See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług serwisowych urządzeń do druku, składania i zaklejania ciśnieniowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę w okresie 36 miesięcy usług serwisowych i konserwacyjnych Sprzętu zlokalizowanego w Centrum Personalizacji Dokumentów (CPD) oraz w Oddziale Zamiejscowym CPD w Nowym Sączu, wraz z dostarczaniem niezbędnych do jego funkcjonowania materiałów eksploatacyjnych, a także dostarczenie w okresie 36 miesięcy minimum 10 000 000 sztuk formularzy A4 do zadruku i klejenia ciśnieniowego, bez pola ochronnego z folii, których realizacja następowała będzie na podstawie częściowych zamówień kierowanych przez Zamawiającego do Wykonawcy. 2. Zamawiający przewiduje prawo opcji w niniejszym postepowaniu w zakresie: 1) zakupu dodatkowo – od uruchomienia Opcji – maksymalnie 4 000 000 sztuk formularzy A4, do zadruku atramentowego i klejenia ciśnieniowego, bez pola ochronnego z folii, które Wykonawca dostarczy Zamawiającemu zgodnie z częściowymi zamówieniami kierowanymi do Wykonawcy; 2) wymiany drukarek Epson WorkForce Entrprise WF-C20590 zlokalizowanych w CPD na drukarki Epson WorkForce Entrprise WF-M20590; 3) wymiany obecnie użytkowanej drukarki Kyocera 3055 DN zlokalizowanej w CPD na drukarkę Canon LBP352X. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia podstawowego i opcjonalnego zawiera załącznik nr 1 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga aby usługę serwisu i konserwacji zaklejarek realizował Wykonawca będący autoryzowanym partnerem i serwisantem zaklejarek Welltec. 5. Szczegółowe informacje dotyczące realizacji usługi podstawowej i prawa opcji zawierają także projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 736130-2024
Interne Kennung: 10/CPD/PN/SERW-PUK/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Przetarg nieograniczony
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50430000 Reparatur und Wartung von Präzisionsgeräten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 22820000 Formulare
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenie przez Wykonawcę usług serwisowych i konserwacyjnych Sprzętu zlokalizowanego w Centrum Personalizacji Dokumentów (CPD) oraz w Oddziale Zamiejscowym CPD w Nowym Sączu, wraz z dostarczaniem niezbędnych do jego funkcjonowania materiałów eksploatacyjnych, a także dostarczenie w okresie 36 miesięcy minimum 10 000 000 sztuk formularzy A4 do zadruku i klejenia ciśnieniowego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22820000 Formulare, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste