See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ARCHITECTUUROPDRACHT RENOVATIE DEEL WOONZORGCENTRUM WZC Ter Leenen
Beschreibung: De Opdracht houdt een volledige architectuuropdracht (ontwerp en opvolging van de uitvoering) in m.b.t. het door de aanbestedende overheid beoogde renovatieproject, met inbegrip van alle benodigde prestaties inzake architectuur, stabiliteit, technieken, EPB, coördinatie, … Hij zal instaan voor het uitwerken van het bestek voor de uit te voeren overheidsopdracht(en) voor werken en de Aanbestedende Overheid in de meest ruime zin bijstaan en begeleiden bij het voeren van de plaatsingsprocedure(s) voor deze overheidsopdracht(en) en de uitvoering ervan.
Interne Kennung: ZBM-2025-Renovatie WZC TL-Ontwerper
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZBM-2025-Renovatie WZC TL-Ontwerper - 1
Beschreibung: De Opdracht houdt een volledige architectuuropdracht (ontwerp en opvolging van de uitvoering) in m.b.t. het door de aanbestedende overheid beoogde renovatieproject, met inbegrip van alle benodigde prestaties inzake architectuur, stabiliteit, technieken, EPB, coördinatie, …. Hij zal instaan voor het uitwerken van het bestek voor de uit te voeren overheidsopdracht(en) voor werken en de Aanbestedende Overheid in de meest ruime zin bijstaan en begeleiden bij het voeren van de plaatsingsprocedure(s) voor deze overheidsopdracht(en) en de uitvoering ervan.
Interne Kennung: 1