2. Verfahren
Verfahren
Titel: Omzetten van Textiel naar Panelen (2)
Beschreibung: De scope van deze opdracht omvat de verwerking van circa 120 ton aan afgedankte, niet-herinzetbare dienstkleding met fournituren van de Rijksoverheid tot duurzame constructiepanelen. Het doel is om een circulair proces te realiseren waarin textiel en fournituren, dat anders zou worden afgedankt, wordt omgezet in hoogwaardig plaatmateriaal dat kan worden toegepast in Rijksgebouwen. 120.000 kg textiel
Interne Kennung: 202408022-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44200000 Bauerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Omzetten textiel naar panelen
Beschreibung: Omzetten van textiel naar panelen 120.000 kg textiel te verwerken tot constructiepanelen
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör