2. Verfahren
Verfahren
Titel: Snížení energetické náročnosti budovy a stavební úpravy pro změnu užívání části stavby – ZUŠ Železný Brod
Beschreibung: Jedná se o rekonstrukci objektu bývalé ZUŠ. Předmětem VZ jsou stavební úpravy ZUŠ. V 6.-8.NP odstranění všech příček, vyzdívek, podlahovin, soc. zař. Zůstávají pouze schodiště a stěny, které je oddělují. Veškeré instalace, stěny, kompletační prvky, povrch svítidla atd. budou nové. Dále souvisejí nutné úpravy zbývajících části budovy – společných prostor a vstupu s ohledem na bezpečnost a bezbariérovost. Schodišťové haly budou mít nové povrchy ve všech podlažích. Ve všech podlažích budou nové kompletní soc. zař. včetně rozvodů, povrchů a kompletačních konstrukcí. S ohledem na pož. bezpečnost budou osazeny nové dveře na vstupech do chráněných únikových cest (do schodišť). Dále budou provedeny veškeré nové stoupačky i jejich obestavby vč. požárních ucpávek v celé budově. Vstupní zádveří bude nově pojednání z hlediska úprav pro OSSPO, nově je navržena vnitřní bezbariérová rampa a související dílčí změny v zádveří, nové automatické dveře, čistící zóny obuvi apod. - výměna hlavních tras elektroinstalací za měřením, patrové rozváděče, nové elektroinstalace pro provoz ZUŠ vč. světelných zdrojů - výměna vnitřních potrubí vodovodu a kanalizace od podlahy nejnižšího podlaží - nové nezbytné slaboproudé instalace - výměna komínů vč. souvisejících úprav Blíže je specifikováno v rámci projektové dokumentace, která je součástí zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jedná se o rekonstrukci objektu bývalé ZUŠ. Předmětem VZ jsou stavební úpravy ZUŠ. V 6.-8.NP odstranění všech příček, vyzdívek, podlahovin, soc. zař. Zůstávají pouze schodiště a stěny, které je oddělují. Veškeré instalace, stěny, kompletační prvky, povrch svítidla atd. budou nové. Dále souvisejí nutné úpravy zbývajících části budovy – společných prostor a vstupu s ohledem na bezpečnost a bezbariérovost. Schodišťové haly budou mít nové povrchy ve všech podlažích. Ve všech podlažích budou nové kompletní soc. zař. včetně rozvodů, povrchů a kompletačních konstrukcí. S ohledem na pož. bezpečnost budou osazeny nové dveře na vstupech do chráněných únikových cest (do schodišť). Dále budou provedeny veškeré nové stoupačky i jejich obestavby vč. požárních ucpávek v celé budově. Vstupní zádveří bude nově pojednání z hlediska úprav pro OSSPO, nově je navržena vnitřní bezbariérová rampa a související dílčí změny v zádveří, nové automatické dveře, čistící zóny obuvi apod. - výměna hlavních tras elektroinstalací za měřením, patrové rozváděče, nové elektroinstalace pro provoz ZUŠ vč. světelných zdrojů - výměna vnitřních potrubí vodovodu a kanalizace od podlahy nejnižšího podlaží - nové nezbytné slaboproudé instalace - výměna komínů vč. souvisejících úprav Blíže bude specifikováno v rámci projektové dokumentace, která bude součástí zadávací dokumentace.
Interne Kennung: 001