See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dzierżawa 2 kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 130 kW oraz 2 zespołów pompowych zraszania dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Beschreibung: Dzierżawa 2 kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 130 kW oraz 2 zespołów pompowych zraszania dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Vorherige Bekanntmachung: 694483-2024
Interne Kennung: 412302088
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42122000 Pumpen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Beschreibung: Dzierżawa dwóch kombajnów chodnikowych o mocy organu urabiającego 130 kW wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Interne Kennung: Zadanie nr1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 Dzierżawa dwóch zespołów pompowych zraszania wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Beschreibung: Dzierżawa dwóch zespołów pompowych zraszania wraz z zabezpieczeniem serwisowej obsługi gwarancyjnej w całym okresie dzierżawy dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Sośnica
Interne Kennung: Zadanie nr2
Haupteinstufung (cpv): 42122000 Pumpen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z zapisami SWZ