2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka a implementace zařízení a SW pro zvýšení kybernetické bezpečnosti společnos-ti GW Train Regio a.s.
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je dodávka a implementace technologií pro zvýšení kybernetické bezpečnosti informačních systémů a komunikačních systémů Zadavatele v souladu se standardy kybernetické bezpečnosti , včetně nezbytných služeb. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veškeré informace jsou uvedeny v zadávací dokumentaci uveřejněné na profilu zadavatele ode dne uveřejnění tohoto Oznámení.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka a implementace zařízení a SW pro zvýšení kyber-netické bezpečnosti společnosti GW Train Regio a.s.
Interne Kennung: Dodávka a implementace zařízení a SW pro zvýšení kyber-netické bezpečnosti společnosti GW Train Regio a.s.