See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach rządowego programu „Za Życiem” - XIII części.
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w ramach rządowego programu „Za Życiem” w celu zapewnienia realizacji zadań wiodącego ośrodka koordynacyjno - rehabilitacyjno - opiekuńczego w roku 2026 na rzecz Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie współfinansowanego z programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem"
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80340000 Sonderausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung, 85142100 Physiotherapiedienste, 85312500 Rehabilitation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Logopedę/Neurologopedę w maksymalnym wymiarze 350 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Logopedę/Neurologopedę w maksymalnym wymiarze 350 godzin
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Logopedę/Neurologopedę w maksymalnym wymiarze 500 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Logopedę/Neurologopedę w maksymalnym wymiarze 500 godzin
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Logopedę/Neurologopedę w maksymalnym wymiarze 500 godzin
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Surdopedagoga w maksymalnym wymiarze 600 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Surdopedagoga w maksymalnym wymiarze 600 godzin
Los: LOT-0005
Titel: Część V - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Surdopedagoga w maksymalnym wymiarze 550 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Surdopedagoga w maksymalnym wymiarze 550 godzin
Los: LOT-0006
Titel: Część VI - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Surdopedagoga w maksymalnym wymiarze 400 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Surdopedagoga w maksymalnym wymiarze 400 godzin
Los: LOT-0007
Titel: Część VII - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Surdopedagoga w maksymalnym wymiarze 150 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Surdopedagoga w maksymalnym wymiarze 150 godzin
Los: LOT-0008
Titel: Część VIII - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 800 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 800 godzin
Haupteinstufung (cpv): 85142100 Physiotherapiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312500 Rehabilitation
Los: LOT-0009
Titel: Część IX - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 1300 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 1300 godzin
Los: LOT-0010
Titel: Część X - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Fizjoterapeutę/Rehabilitanta w maksymalnym wymiarze 800 godzin
Los: LOT-0011
Titel: Część XI - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 700 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 700 godzin
Los: LOT-0012
Titel: Część XII - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 620 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 620 godzin
Los: LOT-0013
Titel: Część XIII - Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 350 godzin
Beschreibung: Świadczenie usług związanych z prowadzeniem zajęć wczesnego wspomagania rozwoju dziecka przez Tyflopedagoga w maksymalnym wymiarze 350 godzin