112579-2026 - Ergebnis
Tschechien – Splittstreufahrzeuge – Nákup techniky pro vykonávání zimní údržby (Sypače)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup techniky pro vykonávání zimní údržby (Sypače)
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v zavedeném DNS bude nákup techniky pro zajištění primárně zimní údržby na pozemních komunikacích. Vozidla budou mimo zimní období dále využívána také pro činnosti běžné údržby.
Interne Kennung01CS-000418
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144440 Splittstreufahrzeuge
5. Los
LosLOT-0001