2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce areálu školy - Výstupní 2 - vybavení školy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybavení, dle jednotlivých částí. 1. část: Školní nábytek 2. část: Kancelářský nábytek 3. část: Elektronika 4. část: ICT vybavení
Interne Kennung: VZ-868/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 30213100 Tragbare Computer, 30231310 Flachbildschirme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Školní nábytek
Beschreibung: Přesná specifikace předmětu dodávky je uvedena v příloze č. 4 Technická specifikace dodávky (soupis dodávek).
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0004
Titel: ICT vybavení
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 30231310 Flachbildschirme
Los: LOT-0003
Titel: Elektronika
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Kancelářský nábytek
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel