112716-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Asphalt – Dodávka teplé asfaltové směsi 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka teplé asfaltové směsi 2025
Beschreibung: Předmětem zakázky je dodání teplé asfaltové směsi (dále též “TAS“) v předpokládaném celkovém objemu 24 000 tun, přičemž jednotlivé druhy TAS a předpokládané množství je uvedeno v příloze č. 3 této ZD. Zakázka je rozdělena na 3 části podle místa plnění, a to na okresy Karlovy Vary (10 000 tun), Sokolov (10 000 tun) a Cheb (4 000 tun). Součástí dodávky je rovněž dodací list, vážní lístek a atest jakosti jednotlivých dodávek dle zákona č. 22/1997 Sb. v platném znění a prohlášení o vlastnostech dle Nařízení o stavebních výrobcích (CPR) č. 305/2011.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44113620 Asphalt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část - Dodávka teplé asfaltové směsi pro okres Karlovy Vary
Beschreibung: Předmětem plnění této části je dodání teplé asfaltové směsi v celkovém předpokládaném objemu 10 000 tun v okrese Karlovy Vary, přičemž jednotlivé druhy asfaltových směsí a jejich předpokládané odebrané množství je uvedeno v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Krycí list, nabídková cena
Interne Kennung: 1. část
Los: LOT-0002
Titel: 2. část - Dodávka teplé asfaltové směsi pro okres Sokolov
Beschreibung: Předmětem plnění této části je dodání teplé asfaltové směsi v celkovém předpokládaném objemu 10 000 tun v okrese Sokolov, přičemž jednotlivé druhy asfaltových směsí a jejich předpokládané odebrané množství je uvedeno v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Krycí list, nabídková cena
Interne Kennung: 2. část
Los: LOT-0003
Titel: 3. část - Dodávka teplé asfaltové směsi pro okres Cheb
Beschreibung: Předmětem plnění této části je dodání teplé asfaltové směsi v celkovém předpokládaném objemu 4 000 tun v okrese Cheb, přičemž jednotlivé druhy asfaltových směsí a jejich předpokládané odebrané množství je uvedeno v Příloze č. 1 Zadávací dokumentace – Krycí list, nabídková cena
Interne Kennung: 3. část