See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwisowanie oraz naprawa sprzętu medycznego
Beschreibung: Serwisowanie oraz naprawa sprzętu medycznego
Vorherige Bekanntmachung: 819601-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - serwisowanie oraz naprawa sprzetu medycznego
Beschreibung: Pakiet nr 1
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: wznowienie za okres około 24 miesięcy
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - serwisowanie oraz naprawa sprzetu medycznego
Beschreibung: Pakiet nr 2
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - serwisowanie oraz naprawa sprzetu medycznego
Beschreibung: Pakiet nr 3
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - serwisowanie oraz naprawa sprzetu medycznego
Beschreibung: Pakiet nr 4
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - serwisowanie oraz naprawa sprzetu medycznego
Beschreibung: Pakiet nr 5
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - serwisowanie oraz naprawa sprzetu medycznego
Beschreibung: Pakiet nr 6
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - serwisowanie oraz naprawa sprzetu medycznego
Beschreibung: Pakiet nr 7
Interne Kennung: Pakiet nr 7