See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansu typu C dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego Ambulansu Typu C dla potrzeb Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, szczegółowo opisanego w Załączniku Nr 1 do SWZ. Ambulans typu C będzie przystosowany do zamontowania zestawu (nosze + laweta) MEDIROL model Clinic Extero Standard będące w posiadaniu Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 802385-2025
Interne Kennung: 7/PNO/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001