2. Verfahren
Verfahren
Titel: WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY NAROL
Beschreibung: Gmina Narol oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY NAROL dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju • Gminy Jedlińsk • Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku • Gminy Jedlnia – Letnisko • Gminy Lubaczów • Gminy Nowa Sarzyna • Gminy Pionki • Gminy Promna • Gminy Ulan – Majorat • Gminy Wielkie Oczy • Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie jak również z jednostkami organizacyjnymi, które wskazane zostały w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie – kompleksowa dostaw gazu ziemnego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.07.2025 r. do 31.12.2026 r. wynosi 26 166 953,00 kWh.
Interne Kennung: ZP.271.3.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
Zusätzliche Einstufung (cpv): 65210000 Gasversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY NAROL dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia umowy sprzedaży i umowy o świadczenie usług przesyłania lub dystrybucji gazu (umowa kompleksowa) i będzie wykonywane zgodnie z przepisami ustawy Prawo energetyczne, Kodeksu cywilnego oraz przepisami wykonawczymi wydanymi na ich podstawie. Gmina Narol oraz jednostki wymienione w zał. nr 1 do SWZ będą zawierać odrębne umowy wynikające z niniejszego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na WYKONANIE KOMPLEKSOWEJ DOSTAWY GAZU ZIEMNEGO WYSOKOMETANOWEGO TYPU E NA POTRZEBY GRUPY ZAKUPOWEJ GMINY NAROL dla obiektów wskazanych w zał. nr 1 do SWZ. Dostarczanie gazu będzie się odbywać na podstawie umowy zawierającej postanowienia Szczegółowe informacje dotyczące zawierania umów przez Gminę i jej jednostki organizacyjne zawarte zostały w zał. nr 1 do SWZ. Zamawiający, działa w imieniu własnym oraz na podstawie podpisanego Porozumienia (Porozumienie do wglądu w siedzibie Zamawiającego), w imieniu: • Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Horyńcu-Zdroju • Gminy Jedlińsk • Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku • Gminy Jedlnia – Letnisko • Gminy Lubaczów • Gminy Nowa Sarzyna • Gminy Pionki • Gminy Promna • Gminy Ulan – Majorat • Gminy Wielkie Oczy • Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Lubartowie jak również z jednostkami organizacyjnymi, które wskazane zostały w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie – kompleksowa dostaw gazu ziemnego do obiektów wymienionych w załączniku nr 1 do SWZ: Szacunkowe zapotrzebowanie gazu ziemnego w okresie od 01.07.2025 r. do 31.12.2026 r. wynosi 26 166 953,00 kWh.