See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Glasbewassing gebouwen Universiteit Maastricht
Beschreibung: Aanleiding van de Tender De huidige overeenkomst voor de glasbewassing verloopt per 31 december 2024. Beschrijving van de Opdracht Glasbewassing van binnen- en buitenramen en separatieglas. Doel en beoogd resultaat van de Tender Het doel van deze Tender is voor de glas bewassing het aangaan van een Overeenkomst met één partij voor de periode van maximaal 1 + 3 + 3 jaar.
Interne Kennung: T79788
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0000