See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowe usługi pralnicze wraz z wynajmem bielizny szpitalnej na potrzeby Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są kompleksowe usługi pralnicze wraz z wynajmem bielizny szpitalnej na potrzeby Szpitala Powiatowego w Rawiczu Sp. z o.o. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części: Część nr 1 – Usługi pralnicze bielizny stanowiącej własność Szpitala wraz z wynajmem bielizny pościelowej oraz bielizny barierowej. Zakres zamówienia obejmuje: • pranie; • dezynfekcję; • wynajem (bielizny pościelowej oraz barierowej); • serwis; • transport bielizny; • monitoring i ewidencjonowanie bielizny w systemie radiowej identyfikacji bielizny (RFID) lub równoważnym. Część nr 2 – Usługi pralnicze bielizny i odzieży pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego. Zakres zamówienia obejmuje: • pranie; • dezynfekcję; • transport bielizny. Szczegółowy zakres i opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji (OPZ) został określony w załączniku nr 2 do SWZ oraz w projekcie umowy stanowiącej załącznik nr 3a do SWZ (dot. Części nr 1) oraz załącznik 3b do SWZ (dot. Części nr 2).
Interne Kennung: NLO-3822-01/PN/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi pralnicze bielizny stanowiącej własność Szpitala wraz z wynajmem bielizny pościelowej oraz bielizny barierowej
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: • pranie; • dezynfekcję; • wynajem (bielizny pościelowej oraz barierowej); • serwis; • transport bielizny; • monitoring i ewidencjonowanie bielizny w systemie radiowej identyfikacji bielizny (RFID) lub równoważnym.
Los: LOT-0002
Titel: Usługi pralnicze bielizny i odzieży pacjentów Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego
Beschreibung: Zakres zamówienia obejmuje: • pranie; • dezynfekcję; • transport bielizny