112824-2026 - Wettbewerb
Polen – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 2 instalacji fotowoltaicznych oraz 6 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej w ramach zadania pn.: Rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 2 instalacji fotowoltaicznych oraz 6 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej w ramach zadania pn.: Rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie
BeschreibungI. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 2 instalacji fotowoltaicznych oraz 6 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej w ramach wniosków o dofinansowanie pn.: a) Rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie b) Rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie 2 c) Rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie 3. 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowych 2 instalacji fotowoltaicznych oraz 6 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie, dostawa elementów instalacji i przeprowadzenie na miejscu montażu instalacji wraz z infrastrukturą towarzyszącą i przyłączeniem do wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej w oparciu o wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem instalacji i instruktażem. 3. Zakres prac obejmuje: a. inwentaryzację instalacji elektrycznej w zakresie niezbędnym do projektowania, b. wystąpienie o niezbędne uzgodnienia, decyzje, w tym: wystąpienie o warunki przyłączenia na potrzeby przyłączenia źródła wytwórczego, pozwolenia na budowę, c. opracowanie dokumentacji projektowej i jej uzgodnienie z Zamawiającym, d. modernizację i wyposażenie w aparaty rozdzielnicy głównej budynku e. budowę instalacji fotowoltaicznej/ magazynów energii na dachach i gruncie o sumarycznej mocy min.297,12 kWp w następujących ilościach i lokalizacjach: Lp. Lokalizacja Adres montażu Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej Planowane miejsce montażu instalacji fotowoltaicznej Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej 1. OSP w Skarżycach 42-400 Zawiercie ul. Skarżycka 4 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 2,40 kWp, planowane miejsce montażu Dach, Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej Nie dotyczy Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej Nie dotyczy 2. Pałacyk nad Wartą 42-400 Zawiercie Ul. Filaretów 1 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 6,24 kWp planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej Nie dotyczy Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej Nie dotyczy 3. Urząd Miejski w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Leśna 2 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 99,84 kWp* planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej nie mniej niż 290 kWh i nie więcej niż 300 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej Zewnętrzny magazyn energii 4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. M. Skłodowskiej-Curie 16 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 41,28 kWp planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 80 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej W budynku 5. Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Wierzbowa 4 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 31,68 kWp planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 60 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej W budynku 6. Szkoła Podstawowa nr 7 w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Oświatowa 55 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 55,68 kWp planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 110 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej W budynku 7. Cmentarz Komunalny w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Przyjaźni 184 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 17,28 kWp planowane miejsce montażu Grunt Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 30 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej W budynku 8. ZGM w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Towarowa 30 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 42,72 kWp planowane miejsce montażu Dach pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 90 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej Wewnętrzny magazyn energii w istniejących pomieszczeniach technicznych *maksymalna moc nie większa niż 100 kW w tym: a) uzyskanie wszelkich pozwoleń administracyjno prawnych, uzgodnienia ppoż. b) montaż konstrukcji wsporczych dla modułów PV; c) montaż modułów PV na konstrukcjach wsporczych; d) montaż inwertera/ów; e) montaż magazynów energii w budynkach; f) montaż zewnętrznego magazynu energii z zintegrowanym systemem zarządzania energią; g) ułożenie okablowania po stronie DC i AC zastosowanie odpowiednich aparatów; h) wpięcie instalacji PV w elektryczną rozdzielnicę główną na potrzeby obiektu; i) objęcie ochroną odgromową instalacji fotowoltaicznej; j) dla instalacji fotowoltaicznych/magazynów energii montowanych na gruncie wykonanie ogrodzenia wraz wejściem technicznym (brama, furtka) dla potrzeb bieżącej konserwacji i napraw f. wykonanie uszczelnień, napraw po instalacyjnych; g. wykonanie prób sprawdzających prawidłowe działanie układu w tym również aparatury; h. uruchomienie układu i regulacje; i. oznakowanie rozdzielnicy, złącza kablowego informującego o instalacji PV i magazynie energii elektrycznej (jeżeli występuje); j. pomiary elektryczne; k. szkolenie obsługi zamawiającego i użytkownika; l. zgłoszenie mikroinstalacji do zakładu energetycznego; m. zgłoszenie zaopiniowanego przez rzeczoznawcę ppoż. projektu instalacji w właściwej jednostce PSP i uzyskanie potwierdzenia zgłoszenia; n. opracowanie dokumentacji powykonawczej. cd w sekcji informacje dodatkowe
Interne KennungZP.271.89.2025.AS
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51000000 Installation (außer Software), 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45111300 Abbauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungI. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wraz z zaprojektowaniem i uruchomieniem 2 instalacji fotowoltaicznych oraz 6 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej w ramach wniosków o dofinansowanie pn.: a) Rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie b) Rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie 2 c) Rozwój energetyki rozproszonej opartej o OZE dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie 3. 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowych 2 instalacji fotowoltaicznych oraz 6 instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii elektrycznej dla budynków użyteczności publicznej w Gminie Zawiercie, dostawa elementów instalacji i przeprowadzenie na miejscu montażu instalacji wraz z infrastrukturą towarzyszącą i przyłączeniem do wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej w oparciu o wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem instalacji i instruktażem. 3. Zakres prac obejmuje: a. inwentaryzację instalacji elektrycznej w zakresie niezbędnym do projektowania, b. wystąpienie o niezbędne uzgodnienia, decyzje, w tym: wystąpienie o warunki przyłączenia na potrzeby przyłączenia źródła wytwórczego, pozwolenia na budowę, c. opracowanie dokumentacji projektowej i jej uzgodnienie z Zamawiającym, d. modernizację i wyposażenie w aparaty rozdzielnicy głównej budynku e. budowę instalacji fotowoltaicznej/ magazynów energii na dachach i gruncie o sumarycznej mocy min.297,12 kWp w następujących ilościach i lokalizacjach: Lp. Lokalizacja Adres montażu Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej Planowane miejsce montażu instalacji fotowoltaicznej Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej 1. OSP w Skarżycach 42-400 Zawiercie ul. Skarżycka 4 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 2,40 kWp, planowane miejsce montażu Dach, Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej Nie dotyczy Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej Nie dotyczy 2. Pałacyk nad Wartą 42-400 Zawiercie Ul. Filaretów 1 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 6,24 kWp planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej Nie dotyczy Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej Nie dotyczy 3. Urząd Miejski w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Leśna 2 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 99,84 kWp* planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej nie mniejsza niż 290 kWh i nie więcej niż 300 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej Zewnętrzny magazyn energii 4. Szkoła Podstawowa nr 3 w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. M. Skłodowskiej-Curie 16 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 41,28 kWp planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 80 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej W budynku 5. Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Wierzbowa 4 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 31,68 kWp planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 60 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej W budynku 6. Szkoła Podstawowa nr 7 w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Oświatowa 55 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 55,68 kWp planowane miejsce montażu Dach Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 110 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej W budynku 7. Cmentarz Komunalny w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Przyjaźni 184 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 17,28 kWp planowane miejsce montażu Grunt Pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 30 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej W budynku 8. ZGM w Zawierciu 42-400 Zawiercie ul. Towarowa 30 Minimalna moc instalacji fotowoltaicznej 42,72 kWp planowane miejsce montażu Dach pojemność nominalna minimalna magazynu energii elektrycznej 90 kWh Planowane miejsce montażu magazynu energii elektrycznej Wewnętrzny magazyn energii w istniejących pomieszczeniach technicznych *maksymalna moc nie większa niż 100 kW w tym: a) uzyskanie wszelkich pozwoleń administracyjno prawnych, uzgodnienia ppoż. b) montaż konstrukcji wsporczych dla modułów PV; c) montaż modułów PV na konstrukcjach wsporczych; d) montaż inwertera/ów; e) montaż magazynów energii w budynkach; f) montaż zewnętrznego magazynu energii z zintegrowanym systemem zarządzania energią; g) ułożenie okablowania po stronie DC i AC zastosowanie odpowiednich aparatów; h) wpięcie instalacji PV w elektryczną rozdzielnicę główną na potrzeby obiektu; i) objęcie ochroną odgromową instalacji fotowoltaicznej; j) dla instalacji fotowoltaicznych/magazynów energii montowanych na gruncie wykonanie ogrodzenia wraz wejściem technicznym (brama, furtka) dla potrzeb bieżącej konserwacji i napraw f. wykonanie uszczelnień, napraw po instalacyjnych; g. wykonanie prób sprawdzających prawidłowe działanie układu w tym również aparatury; h. uruchomienie układu i regulacje; i. oznakowanie rozdzielnicy, złącza kablowego informującego o instalacji PV i magazynie energii elektrycznej (jeżeli występuje); j. pomiary elektryczne; k. szkolenie obsługi zamawiającego i użytkownika; l. zgłoszenie mikroinstalacji do zakładu energetycznego; m. zgłoszenie zaopiniowanego przez rzeczoznawcę ppoż. projektu instalacji w właściwej jednostce PSP i uzyskanie potwierdzenia zgłoszenia; n. opracowanie dokumentacji powykonawczej.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 51000000 Installation (außer Software), 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 45100000 Baureifmachung, 09332000 Sonnenenergieanlage, 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung