112837-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bereitstellung von Software – DNS – SW licence a související služby pro elektronizaci zdravotnictví
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDNS – SW licence a související služby pro elektronizaci zdravotnictví
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je zřízení a provoz DNS za účelem průběžného pořizování: - softwarových licencí (nových trvalých licencí a/nebo jejich obnov), - softwarové údržby (software maintenance), - subskripcí SaaS/služeb v cloudu, a to v kategoriích DNS uvedených níže. Předmětem plnění dílčích veřejných zakázek zadávaných v DNS budou licenční klíče/přístupy, poskytování maintenance a/nebo subskripcí v rámci oficiálních servisních programů příslušných výrobců podle zařazení v příslušné kategorii. DNS je rozdělen do následujících čtyř kategorií, a to - Kategorie 1 - Enterprise Architect Ultimate + Pro Cloud Server (Sparx Systems) - Kategorie 2 - Test management – Testiny (Mategra) - Kategorie 3 - Atlassian Cloud – Jira Service Management Premium, Confluence Premium a Atlassian Guard - Kategorie 4 – ArchiREPO – Enterprise Architecture Repository
Interne Kennung0569/026
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel prostřednictvím tohoto zadávacího řízení zavádí DNS dle § 138 a násl. ZZVZ. V tomto zadávacím řízení se postupuje přiměřeně podle pravidel pro užší řízení dle § 58 a násl. ZZVZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0003
TitelKategorie 3 - Atlassian Cloud – Jira Service Management Premium, Confluence Premium a Atlassian Guard
BeschreibungPoskytnutí subskripce pro sjednaný počet uživatelů včetně podpory po dobu subskripce výrobce Atlassian Pty Ltd, se sídlem Level 6, 341 George Street, Sydney NSW 2000, Australia.
Interne Kennung0569/026 - Kategorie 3