See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i przeprowadzenie kursu Tworzenie stron www (Wordpress CMS) kurs programistyczny, na potrzeby projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II.
Beschreibung: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Tworzenie stron www (Wordpress CMS) kurs programistyczny, dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Vorherige Bekanntmachung: 804056-2025
Interne Kennung: ZOZP.231.100.2025.AA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80530000 Berufsausbildung, 80533200 Computerkurse
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Zorganizowanie i przeprowadzenie kursu Tworzenie stron www (Wordpress CMS) kurs programistyczny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja usług szkoleniowych dla uczestników/czek Projektu „Gdańsk Miastem Zawodowców – Etap II” realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5 Fundusze europejskie dla silnego Pomorza (EFS+). Działanie 5.8. Edukacja ogólna i zawodowa.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na warunkach określonych w Opisie przedmiotu zamówienia oraz Projektowanych postanowieniach umownych.