See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie o zawarcie umowy ramowej na „Dostawy filtrów, części zamiennych, akumulatorów, chemii samochodowej oraz ogumienia do pojazdów samochodowych” w latach 2025 – 2026.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia umowy ramowej są dostawy filtrów, części zamiennych, akumulatorów, chemii samochodowej oraz ogumienia do pojazdów samochodowych w latach 2025 - 2026 zgodnie z załącznikiem nr 1 projektowanych postanowień umowy – formularzem asortymentowo-cenowym oraz opisem przedmiotu zamówienia – załącznikiem nr 2 projektowanych postanowień umowy będącymi integralną częścią Umowy Ramowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawierają projektowane postanowienia umowy ramowej (wraz z załącznikami). W związku z podziałem zamówienia na części Zamawiający zawrze Umowy na każdą część. W okresie obowiązywania umowy Zamawiający zobowiązany jest do zamówienia asortymentu określonego w poz. 1-114 – dotyczy Części 1 w 2025 r.; w poz. 1-42 – dotyczy Części 2 w 2025 r. formularza asortymentowo-cenowego. Na każdą część zostanie zawarta umowa z jednym Wykonawcą. Realizacja umowy prowadzona będzie na podstawie jednej - głównej części zamówienia oraz na podstawie zamówień wykonawczych, realizowanych w ramach uzupełnienia stanów magazynowych w 2026 r. oraz doraźnych potrzeb wynikających z awarii pojazdów. Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w projektowanych postanowieniach umowy ramowej stanowiące załącznik nr 2 do SWZ (wraz z załącznikami). Zamawiający nie gwarantuje ilości ani częstotliwości zamówień wykonawczych realizowanych w ramach uzupełnienia stanów magazynowych w 2026 r. oraz doraźnych potrzeb wynikających z awarii pojazdów w okresie obowiązywania umowy ramowej. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, w oryginalnych opakowaniach producenta umożliwiający jego identyfikację (rodzaj, ilość) bez konieczności naruszania opakowania oraz z wszelkimi zabezpieczeniami stosowanymi przez producentów. Wykonawca ponosi wszystkie koszty związane z dostarczeniem oraz rozładunkiem przedmiotu umowy do magazynu Zamawiającego zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy ramowej.
Vorherige Bekanntmachung: 637991-2024
Interne Kennung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.59.2024/B/147/0800/D/PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne wykorzystane do skrócenia terminu składania ofert OJ S 174/2024 06/09/2024 536317-2024
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31431000 Bleiakkumulatoren, 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dostawa filtrów, części zamiennych, akumulatorów, chemii samochodowej oraz ogumienia do pojazdów osobowych, dostawczych oraz Quad”;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia umowy ramowej są dostawy filtrów, części zamiennych, akumulatorów, chemii samochodowej oraz ogumienia do pojazdów osobowych, dostawczych oraz Quad w latach 2025 - 2026 zgodnie z załącznikiem nr 1 projektowanych postanowień umowy – formularzem asortymentowo-cenowym oraz opisem przedmiotu zamówienia – załącznikiem nr 2 projektowanych postanowień umowy będącymi integralną częścią Umowy Ramowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawierają projektowane postanowienia umowy ramowej (wraz z załącznikami). W związku z podziałem zamówienia na części Zamawiający zawrze Umowy na każdą część. W okresie obowiązywania umowy Zamawiający zobowiązany jest do zamówienia asortymentu określonego w poz. 1-114 – dotyczy Części 1 w 2025 r. formularza asortymentowo-cenowego. Na każdą część zostanie zawarta umowa z jednym Wykonawcą. Realizacja umowy prowadzona będzie na podstawie jednej - głównej części zamówienia oraz na podstawie zamówień wykonawczych, realizowanych w ramach uzupełnienia stanów magazynowych w 2026 r. oraz doraźnych potrzeb wynikających z awarii pojazdów. Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w projektowanych postanowieniach umowy ramowej stanowiące załącznik nr 2 do SWZ (wraz z załącznikami). Zamawiający nie gwarantuje ilości ani częstotliwości zamówień wykonawczych realizowanych w ramach uzupełnienia stanów magazynowych w 2026 r. oraz doraźnych potrzeb wynikających z awarii pojazdów w okresie obowiązywania umowy ramowej. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, w oryginalnych opakowaniach producenta umożliwiający jego identyfikację (rodzaj, ilość) bez konieczności naruszania opakowania oraz z wszelkimi zabezpieczeniami stosowanymi przez producentów. Wykonawca ponosi wszystkie koszty związane z dostarczeniem oraz rozładunkiem przedmiotu umowy do magazynu Zamawiającego zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy ramowej.
Interne Kennung: Część 1 - Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.59.2024/B/147/0800/D/PN
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge, 31431000 Bleiakkumulatoren, 39800000 Reinigungs- und Poliermittel
Los: LOT-0002
Titel: „Dostawa filtrów, części zamiennych do pojazdów ciężarowych”;
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia umowy ramowej są dostawy filtrów, części zamiennych do pojazdów ciężarowych w latach 2025 - 2026 zgodnie z załącznikiem nr 1 projektowanych postanowień umowy – formularzem asortymentowo-cenowym oraz opisem przedmiotu zamówienia – załącznikiem nr 2 projektowanych postanowień umowy będącymi integralną częścią Umowy Ramowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawierają projektowane postanowienia umowy ramowej (wraz z załącznikami). W związku z podziałem zamówienia na części Zamawiający zawrze Umowy na każdą część. W okresie obowiązywania umowy Zamawiający zobowiązany jest do zamówienia asortymentu określonego w poz. 1-42 – dotyczy Części 2 w 2025 r. formularza asortymentowo-cenowego. Na każdą część zostanie zawarta umowa z jednym Wykonawcą. Realizacja umowy prowadzona będzie na podstawie jednej - głównej części zamówienia oraz na podstawie zamówień wykonawczych, realizowanych w ramach uzupełnienia stanów magazynowych w 2026 r. oraz doraźnych potrzeb wynikających z awarii pojazdów. Szczegółowe warunki i zasady realizacji zamówienia określone są w projektowanych postanowieniach umowy ramowej stanowiące załącznik nr 2 do SWZ (wraz z załącznikami). Zamawiający nie gwarantuje ilości ani częstotliwości zamówień wykonawczych realizowanych w ramach uzupełnienia stanów magazynowych w 2026 r. oraz doraźnych potrzeb wynikających z awarii pojazdów w okresie obowiązywania umowy ramowej. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, w oryginalnych opakowaniach producenta umożliwiający jego identyfikację (rodzaj, ilość) bez konieczności naruszania opakowania oraz z wszelkimi zabezpieczeniami stosowanymi przez producentów. Wykonawca ponosi wszystkie koszty związane z dostarczeniem oraz rozładunkiem przedmiotu umowy do magazynu Zamawiającego zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy ramowej.
Interne Kennung: Część 2 - Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.59.2024/B/147/0800/D/PN