112946-2025 - Ergebnis
Polen – Fällen von Bäumen – Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN/SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów
Interne KennungPOST/DYS/OR/OZ/02083/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
LosLOT-0008
TitelCzęść 8 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Staszów o łącznej długości 18,137 km
Beschreibungzgodnie z SWZ
Interne KennungCzęść 8
Optionen
Beschreibung der Optionennie
LosLOT-0012
TitelCzęść 12 - Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Rzeszów Rejon Energetyczny Sanok o łącznej długości 21,140 km
Interne KennungCzęść 12