2. Verfahren
Verfahren
Titel: KARLOVY VARY - ADAPTACE UBYTOVNY NA BYTOVÝ DŮM Č.P. 603/36, ulice Úvalská
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je adaptace stávajícího objektu ubytovny na bytový dům. Stávající objekt je panelové konstrukce systému T06B s osmi nadzemními a jedním podzemním podlažím. Dokumentace pro provedení stavby navrhuje změnu využití ubytovny na bytový dům obsahující 62 bytové jednotky, společenské prostory v přízemí, prostory pro zájmovou činnost a skladovací prostory v suterénu. Bytové jednotky ve 2. až 8. NP budou docíleny dispozičními změnami, odstraněním lehkých umakartových příček, bourání otvorů v nosných konstrukcích, odstranění některých dělících stěn a stavba nových sádrokartonových příček, odstranění všech povrchových úprav až na původní panel a provedení nových povrchových úprav včetně akustických podlah a předstěn. V objektu jsou navrženy nové rozvody ÚT včetně nových otopných těles, nové rozvody studené i teplé vody, nové stoupací i rozvodné potrubí vnitřní kanalizace včetně výměny zařizovacích předmětů a sanitární keramiky. Nově bude řešena vzduchotechnika, která bude zajišťovat odvod znehodnoceného vzduchu z kuchyní a koupelen novým VZT potrubím. Projekt rovněž navrhuje výměnu domovních silnoproudých i slaboproudých rozvodů. Původní 2 výtahy (1 osobní a 1 nákladní) budou demontovány a nahrazeny dvěma novými výtahy v bezbariérovém provedení. Plášť objektu bude zateplen minerální vatou tl. 150 mm. Předmětem plnění je tak provedení a zajištění všech prací nutných k úplnému dokončení všech stavebních a montážních prací vedoucích ke zprovoznění předmětné stavby k danému účelu (bydlení) v souladu a v rozsahu specifikovaném zadávací dokumentací včetně všech jejích příloh. Součástí předmětu plnění je rovněž zpracování výrobních dokumentace v rozsahu nutném pro provedení díla (např. výtahy), zpracování dokumentace skutečného provedení stavby v rozsahu dle obchodních podmínek a zajištění všech dalších činností souvisejících s komplexním vyzkoušením stavby a jejím předáním zadavateli (objednateli).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KARLOVY VARY – ADAPTACE UBYTOVNY NA BYTOVÝ DŮM Č.P. 603/36, ULICE ÚVALSKÁ
Interne Kennung: 23/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy ve smyslu § 100 odst.1 ZZVZ představující změnu délky doby realizace předmětu díla takto: Celková doba plnění díla se prodlouží o dobu, po kterou nemohlo být dílo, či jeho část, prováděno v důsledku okolností vylučujících odpovědnost ve smyslu ustanovení § 2913 a násl. Občanského zákona. Odpovědnost nevylučuje překážka, která vznikla v době, kdy již byl zhotovitel v prodlení s plněním své povinnosti nebo vznikla v důsledku hospodářských či organizačních poměrů zhotovitele.