112986-2026 - Ergebnis
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów ortopedycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa implantów ortopedycznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Jaśle. Pakiet 1 Endoprotezy stawu biodrowego bezcementowe z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu (z wyłączeniem instrumentarium rewizyjnego). Pakiet 2 Endoprotezy stawu kolanowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu (z wyłączeniem instrumentarium rewizyjnego). Pakiet 3 Protezy cementowe stawu biodrowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 4 Protezy barku z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 5 Implanty artroskopowe do stosowania w obrębie kolana i barku z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy - z wyłączeniem ACL do danego przypadku. Pakiet 6 Kotwice z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 7 System płytek, kabli i haczyków do leczenia złamań okołoprotezowych skośnych z użyczeniem zestawu narzędzi na czas obowiązywania umowy. Pakiet 8 Gwoździe, śruby, zaślepki, płyty do złamań z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 9 Endoproteza połowicza stawu biodrowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 10 Kotwice artroskopowe oraz system autologiczny regeneracji chrząstki z użyczeniem do danego przypadku. Pakiet 11 Proteza krótkotrzpieniowa z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 12 Protezy stawu łokciowego z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku. Pakiet 13 Gwoździe odpiętowe z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku. Pakiet 14 Protezy stawu śródręczno-nadgarstka kciuka z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku. Pakiet 15 Elastyczne protezy stawów MCP i PIP z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku. Pakiet 16 Cement kostny. Pakiet 17 Kaptury ochronne z panoramiczną szybką na twarz z użyczeniem hełmów na czas obowiązywania umowy. Pakiet 18 Ostrza do piły oscylacyjnej. Pakiet 19 Druty Kirschnera, wkręty korowe, gwoździe Steinmanna. Pakiet 20 Membrany do rekonstrukcji chrząstki stawowej. Pakiet 21 Taśmy do złamań okołoprotezowych kości długich z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy. Pakiet 22 Membrany kolagenowe do ubytków chrząstki. Pakiet 23 Formy (spacery) kolanowe z użyczeniem wyrobów medycznych na czas obowiązywania umowy. Pakiet 24 Biomateriały. Pakiet 25 Mieszalniki, ostrza. Pakiet 26 Preparat syntetyczny, bioaktywny, osteokondukcyjny, osteostymulacyjny, przeznaczony do stosowania przy wypełnianiu, zastępowaniu i rekonstrukcji ubytków kostnych. Pakiet 27 Implanty, płyty, śruby do stabilizacji złamań z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2 będących integralną częścią SWZ. Zamawiający wymaga zaoferowania przedmiotów zamówienia, które spełniają wymagania opisane w SWZ. Zakres zamówienia obejmuje dostawę przedmiotów zamówienia w ilościach wyszczególnionych w Formularzu cenowym na okres: 12 miesięcy.
Interne KennungZP/46/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1 Endoprotezy stawu biodrowego bezcementowe z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu (z wyłączeniem instrumentarium rewizyjnego).
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2 będący integralną częścią SWZ.
Interne KennungZP/46/2025 - Pakiet 1
LosLOT-0002
TitelPakiet 2 Endoprotezy stawu kolanowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu (z wyłączeniem instrumentarium rewizyjnego).
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten, 33697110 Knochenzemente, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0003
TitelPakiet 3 Protezy cementowe stawu biodrowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET3
LosLOT-0004
TitelPakiet 4 Protezy barku z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 1, będących integralną częścią SWZ.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET4
LosLOT-0005
TitelPakiet 5 Implanty artroskopowe do stosowania w obrębie kolana i barku z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy - z wyłączeniem ACL do danego przypadku.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 5
LosLOT-0006
TitelPakiet 6 Kotwice z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 6
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
LosLOT-0007
TitelPakiet 7 System płytek, kabli i haczyków do leczenia złamań okołoprotezowych skośnych z użyczeniem zestawu narzędzi na czas obowiązywania umowy.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 7
LosLOT-0008
TitelPakiet 8 Gwoździe, śruby, zaślepki, płyty do złamań z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2, będących integralną częścią SWZ.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 8
LosLOT-0009
TitelPakiet 9 Endoproteza połowicza stawu biodrowego z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 9
LosLOT-0010
TitelPakiet 10 Kotwice artroskopowe oraz system autologiczny regeneracji chrząstki z użyczeniem do danego przypadku.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET10
LosLOT-0011
TitelPakiet 11 Proteza krótkotrzpieniowa z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 11
LosLOT-0012
TitelPakiet 12 Protezy stawu łokciowego z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET12
LosLOT-0013
TitelPakiet 13 Gwoździe odpiętowe z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET13
LosLOT-0014
TitelPakiet 14 Protezy stawu śródręczno-nadgarstka kciuka z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET14
LosLOT-0015
TitelPakiet 15 Elastyczne protezy stawów MCP i PIP z użyczeniem instrumentarium do danego przypadku.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego, określono w Formularzu cenowym – Załącznik nr 2 będących integralną częścią SWZ.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET15
LosLOT-0016
TitelPakiet 16 Cement kostny.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 16
Haupteinstufung (cpv): 33697110 Knochenzemente
LosLOT-0017
TitelPakiet 17 Kaptury ochronne z panoramiczną szybką na twarz z użyczeniem hełmów na czas obowiązywania umowy.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 17
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0018
TitelPakiet 18 Ostrza do piły oscylacyjnej.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 18
LosLOT-0019
TitelPakiet 19 Druty Kirschnera, wkręty korowe, gwoździe Steinmanna.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 19
LosLOT-0020
TitelPakiet 20 Membrany do rekonstrukcji chrząstki stawowej.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 20
LosLOT-0021
TitelPakiet 21 Taśmy do złamań okołoprotezowych kości długich z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 21
LosLOT-0022
TitelPakiet 22 Membrany kolagenowe do ubytków chrząstki.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 22
LosLOT-0023
TitelPakiet 23 Formy (spacery) kolanowe z użyczeniem wyrobów medycznych na czas obowiązywania umowy.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 23
LosLOT-0024
TitelPakiet 24 Biomateriały.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 24
LosLOT-0025
TitelPakiet 25 Mieszalniki, ostrza.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 25
LosLOT-0026
TitelPakiet 26 Preparat syntetyczny, bioaktywny, osteokondukcyjny, osteostymulacyjny, przeznaczony do stosowania przy wypełnianiu, zastępowaniu i rekonstrukcji ubytków kostnych.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 26
LosLOT-0027
TitelPakiet 27 Implanty, płyty, śruby do stabilizacji złamań z użyczeniem instrumentarium na czas obowiązywania umowy oraz dzierżawą napędu.
Interne KennungZP/46/2025 - PAKIET 27