See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz odnowienie licencji dla pozostałych funkcjonujących systemów bezpieczeństwa Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: modernizacja systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz odnowienie licencji dla pozostałych funkcjonujących systemów bezpieczeństwa. Modernizacja obejmie posiadane przez Zamawiającego systemy: bram sieciowych, macierzy NetApp, ochrony infrastruktury bezpieczeństwa BackBox oraz silnego uwierzytelniania wieloskładnikowego Entrust, a także powiązane z nimi systemy i narzędzia występujące w infrastrukturze Zamawiającego. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa systemów bezpieczeństwa polegająca na zakupie urządzeń brzegowych oraz odnowieniu licencji pozostałych systemów bezpieczeństwa”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do swz: - załącznik nr 1 do swz - opis przedmiotu zamówienia, - załącznik nr 2 do swz - projektowane postanowienia umowy. 3. Oznaczenie przedmiotu zamówienia wg Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): a) główny przedmiot: - 72253200-5 Usługi w zakresie wsparcia systemu b) dodatkowe przedmioty: - 32420000-3 Urządzenia sieciowe.
Vorherige Bekanntmachung: 654618-2024
Interne Kennung: WL-IV.272.37.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72253200 Systemunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: A. 1. Przedmiotem zamówienia jest: modernizacja systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz odnowienie licencji dla pozostałych funkcjonujących systemów bezpieczeństwa. Modernizacja obejmie posiadane przez Zamawiającego systemy: bram sieciowych, macierzy NetApp, ochrony infrastruktury bezpieczeństwa BackBox oraz silnego uwierzytelniania wieloskładnikowego Entrust, a także powiązane z nimi systemy i narzędzia występujące w infrastrukturze Zamawiającego. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zadania inwestycyjnego „Rozbudowa systemów bezpieczeństwa polegająca na zakupie urządzeń brzegowych oraz odnowieniu licencji pozostałych systemów bezpieczeństwa”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zostały określone w załącznikach do swz: - załącznik nr 1 do swz - opis przedmiotu zamówienia, - załącznik nr 2 do swz - projektowane postanowienia umowy B. Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 i nast. ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r., poz. 1320), zwanej dalej „ustawą”.