113085-2026 - Wettbewerb
Polen – Diverse Softwarepakete und Computersysteme – Podniesienie poziomu bezpieczeństwa środowiska Oracle poprzez aktualizację licencji do wersji Oracle Enterprise Edition, backup środowiska w chmurze, wsparcie, migrację danych, szkolenia i wykonanie dokumentacji
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPodniesienie poziomu bezpieczeństwa środowiska Oracle poprzez aktualizację licencji do wersji Oracle Enterprise Edition, backup środowiska w chmurze, wsparcie, migrację danych, szkolenia i wykonanie dokumentacji
BeschreibungPodniesienie poziomu bezpieczeństwa środowiska Oracle poprzez aktualizację licencji do wersji Oracle Enterprise Edition, backup środowiska w chmurze, wsparcie, migrację danych, szkolenia i wykonanie dokumentacji
Interne Kennung4WSzKzP.SZP.2612.3.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
LosLOT-0003
Titel1