2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytovaní energetických služeb metodou EPC v objektech města Břeclav – II. etapa
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem (úspory provozních nákladů souvisejících s užitím energií – dále jen „služby“) pro objekty v majetku Města Břeclav, jejichž účelem je snížení energetické náročnosti objektů v majetku města Břeclav, vedoucí k finanční úspoře nákladů na provoz těchto objektů. Jedná se o komplexní služby zahrnující přípravu, realizaci a následné dlouhodobé sledování a vyhodnocování výsledků realizovaných energeticky úsporných opatření, přičemž vybraný dodavatel poskytne zadavateli záruku za dosažení očekávaných ekonomických přínosů. Konkrétní energeticky úsporná opatření dodavatel sám navrhne a zahrne do projektu EPC, který následně v objektech zrealizuje. Navržená energeticky úsporná opatření budou dle předpokladů zadavatele zahrnovat oblast vytápění, osvětlení, spotřebu teplé případně i studené vody apod. Dodavatel nese příslušné riziko neúspěchu při dosažení úspor realizací jím navržených a realizovaných opatření. Podrobně je předmět veřejné zakázky specifikován v přílohách této zadávací dokumentace. Předmětem veřejné zakázky je poskytování energetických služeb se zaručeným výsledkem dle § 10e zákona o hospodaření energií spočívajících: a) v realizaci předběžných činností; b) na nich navazující realizaci základních energeticky úsporných opatření; c) poskytování energetického managementu v objektech a poskytování dalších souvisejících činností a služeb zahrnujících provedení dodatečných opatření; d) poskytování záruky za dosažení smluvně garantovaných úspor (dále též „projekt“), a to vše za účelem dosažení zvýšení energetické účinnosti a snížení provozních nákladů v objektech zadavatele.
Interne Kennung: EPC město Břeclav - II. etapa
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: § 60 a násl. ZZVZ. Popis zadávacího postupu je podrobně uveden v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314000 Dienstleistungen im Energiebereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 42160000 Kesselanlagen, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45232141 Heizanlage
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42160000 Kesselanlagen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten, 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen, 45232141 Heizanlage
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost změny závazku ve smyslu § 100 odst. 3 ZZVZ na poskytnutí dalších služeb nebo stavebních prací vybraným dodavatelem v tomto zadávacím řízení. Předmět plnění vyhrazené změny závazku není součástí předmětu této veřejné zakázky, ale je potenciálně navazujícím plněním na předmět této veřejné zakázky. Vzhledem k tomu, že o návrzích dílčích opatření bude s účastníky jednáno, není v tuto chvíli možné sdělit přesný rozsah nových služeb a stavebních prací spočívajících v realizaci úsporných opatření, které mohou být předmětem vyhrazené změny závazku. Předpokládaná hodnota nových služeb nebo stavebních prací v rámci vyhrazené změny závazku nepřevýší 30 % předpokládané hodnoty této veřejné zakázky, přičemž zadavatel uvádí předpokládanou výši vyhrazené změny 4 200 000,- Kč bez DPH. Skutečná cena vyhrazené změny závazku bude sjednána v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s § 66 ZZVZ. Toto ustanovení může být předmětem jednání a zadavatel výslovně upozorňuje dodavatele, že o vymezení doby a rozsahu poskytnutého nového plnění dle požadavku § 100 odst. 3 Zákona předpokládá jednání a následně případnou změnu. Hodnotu (cenu za) vyhrazenou změnu závazku účastníci nebudou zahrnovat do celkové nabídkové ceny za plnění předmětu této veřejné zakázky. Podrobnější informace budou poskytnuty ve finální zadávací dokumentaci po ukončení jednání s účastníky dle § 61 odst. 11 Zákona. Vyhrazené změny závazku lze zadat v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ v jednacím řízení bez uveřejnění, kde jediným účastníkem bude dodavatel vybraný na základě tohoto zadávacího řízení. Jednací řízení bez uveřejnění lze zahájit do 3 let ode dne uzavření smlouvy na tuto veřejnou zakázku.