2. Verfahren
Verfahren
Titel: Concessieovereenkomst betreffende de distributie van verzekeringsproducten
Beschreibung: Om de te volgen procedures voor de gezinnen te vereenvoudigen door het aantal gesprekspartners te beperken, heeft het Fonds stappen ondernomen om een bemiddelingsactiviteit op het gebied van verzekeringen te ontwikkelen met betrekking tot de volgende producten: - Schuldsaldoverzekering (hypothecair krediet) - Woningverzekering (hypothecair en consumentenkrediet, huurovereenkomst, BRUHWA-steun) - Huurdersaansprakelijkheids- en inboedel-verzekering (huurovereenkomst en, eventueel, consumentenkrediet en BRUHWA-steun). Onder voorbehoud van het verkrijgen van de vergunning van de FSMA als verbonden agent, wenst het Fonds een overeenkomst te sluiten met een verzekeringsmaatschappij die het in staat stelt om op te treden als tussenpersoon tussen zijn klanten en de in het kader van deze procedure gekozen maatschappij.
Interne Kennung: 2026001CC-DG
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026001CC-DG - 1
Interne Kennung: 1