113165-2026 - Ergebnis
Tschechien – Chemische Erzeugnisse – Spotřební materiál pro genetické analýzy 2026 – 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSpotřební materiál pro genetické analýzy 2026 – 2027
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro genetické analýzy pro laboratoř odboru kriminalistické techniky a expertiz (dále jen „zboží”) od data účinnosti smlouvy do 31. 12. 2027. Podrobná specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 KS – Cenová nabídka, specifikace (část A, B, C).
Interne Kennungč. j. KRPP-158900/ČJ-2025-0300VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24000000 Chemische Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást A
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro genetické analýzy pro laboratoř odboru kriminalistické techniky a expertiz (dále jen „zboží”) od data účinnosti smlouvy do 31. 12. 2027. Podrobná specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 KS – Cenová nabídka, specifikace - část A.
Interne Kennung1
LosLOT-0003
TitelČást C
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro genetické analýzy pro laboratoř odboru kriminalistické techniky a expertiz (dále jen „zboží”) od data účinnosti smlouvy do 31. 12. 2027. Podrobná specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 KS – Cenová nabídka, specifikace - část C.
Interne Kennung3
LosLOT-0002
TitelČást B
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy na dodávky spotřebního materiálu pro genetické analýzy pro laboratoř odboru kriminalistické techniky a expertiz (dále jen „zboží”) od data účinnosti smlouvy do 31. 12. 2027. Podrobná specifikace zboží je uvedena v Příloze č. 1 KS – Cenová nabídka, specifikace - část B.
Interne Kennung2